Artykuły
Galeria
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   567173

Dziś nas odwiedziło :  41

 
Zajrzyj na nasz profil na FBTemat : I Nagroda VII Rodzinne Grzybobranie!

Kategoria :  VII Rodzinne Grzybobranie       Data : 2017-09-01 14:37:03

Tak właśnie wygląda I Nagroda dla najlepszego Grzybiarza.

 

Kosz pełen dobrych rzeczy ( jak ktoś się uważnie przyjrzy to będzie wiedział, że Nagroda jest dla osoby dorosłej ) oraz dwuosobowe zaproszenie na kolację w restauracji Figaro ufundował Pan Jacek Olek.  Kosz sam w sobie jest uroczy i bardzo dekoracyjny, z pewnością będzie stanowił miłą pamiątkę.

Widoczna na zdjęciu  cudowna i cenna nagroda z pewnością trafi w godne ręce. Warto wziąć udział w konkursie grzybowym i warto spotkać się z nami w Parku Miejskim w najbliższą niedzielę 3 września :-)

Dziękujemy za staranne przygotowanie nagrody i życzliwość dla Stowarzyszenia Nasze Kalety :-)

Z kolei do puli nagród dla dzieci dotarły dziś kolorowanki z Powiatu Tarnogórskiego przekazane przez Panią Krystynę Kosmalę Starostę powiatu w ramach honorowego patronatu nad naszym wydarzeniem plenerowym.

Kolorowanki zabierają dzieci w podróż po najpiękniejszych miejscach powiatu tarnogórskiego. Jest tam także kaletański akcent w postaci wiatraka z Zielonej. Książeczka jest nie tylko bardzo ładnie wydana, ale także zawiera elementy edukacji i może stać się ciekawym przewodnikiem po urokach naszych najbliższych okolic.

Do zobaczenia!

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2018

Designed by bambynek.com