Artykuły
Galeria
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

ZnajdĽ na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Go¶cie
Wszystkich go¶ci :   649351

Dzi¶ nas odwiedziło :  417

 
Zajrzyj na nasz profil na FBTemat : Lukier, cud, miód.

Kategoria :  Aktualno¶ci       Data : 2017-11-21 10:42:00

Grunty, działki, pomoc doradcza, montaż finansowy, wsparcie urzędników Urzędu Miasta oraz wszechstronna pomoc ze strony Burmistrza Miasta. Tak, to nie sen, takie obietnice padły dzi¶ z ust  włodarza miasta Kalety na spotkaniu, które z naszej inicjatywy odbyło się w gabinecie Pana Burmistrza.

Jeste¶my przekonani, że to prawdziwe słowa i wkrótce zostan± przekute w czyn. Jest nam bardzo miło, że możemy liczyć na wsparcie i pomoc ze strony samorz±du lokalnego.

W spotkaniu wzięła udział także urzędniczka pani Agnieszka Kwoka, nasza pierwsza Prezes Alina Matlik, obecny prezes Stowarzyszenia Adam Gabry¶ oraz ja.

Na pocz±tku spotkania przekazałam burmistrzowi 4 egzemplarze publikacji "Z dziejów Jędryska", efekt naszego ostatniego projektu współfinansowanego przez Miasto Kalety oraz Powiat Tarnogórski.

Przedstawili¶my nasze projekty - na razie w fazie wstępnej - które chcemy doł±czyć do procesu rewitalizacji Miasta Kalety. Powstały 4 koncepcje, nad każd± pracuje osobna grupa. Liczymy na to, że uda się zrealizować wszystkie, ale wiele nie zależy  od nas, my możemy jedynie przygotować projekty tak dobrze jak potrafimy.

Stowarzyszenie Nasze Kalety już od zarania swojego istnienia dziala na rzecz i promocję miasta Kalety. I owszem - chwalimy się. Ale tylko tym, na co ciężko zapracowali¶my prac± wlasn±, często kosztem rodzin, zarwanych nocy czy urlopów. Wiele rzeczy nam się nie udaje, ale sporo - tak. Zachęcamy mieszkańców do integracji, wspólnego spędzania czasu, motywujemy do działania, pomagamy innym, prowadzimy przedsięwzięcia i projekty cykliczne, udzielamy się charytatywnie. 

Nie przypisujemy sobie nie swoich zasług.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2018

Designed by bambynek.com