Artykuły
Galeria
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

ZnajdĽ na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Go¶cie
Wszystkich go¶ci :   682801

Dzi¶ nas odwiedziło :  592

 
Zajrzyj na nasz profil na FBTemat : Plener w lesie.

Kategoria :  Aktualno¶ci       Data : 2018-05-02 17:44:35

W cudownych promieniach majowego słońca wędrowali¶my dzi¶ - 2 maja 2018r - po uroczych lasach w poszukiwaniu idealnego miejsca do sfotografowania naszych Grzybowych Trofeów, które będ± promować Rodzinne Grzybobranie Markę Lokaln±.

Przypomnę, Rodzinne Grzybobranie zostało laureatem konkursu organizowanego przez Lokaln± Grupę Działania "Le¶na Kraina Górnego ¦l±ska" oraz LGD "Brynica to nie granica" i jedn± z nagród jest sesja zdjęciowa do folderu, który promował będzie wszystkich laureatów konkursu.

Czę¶ć członków Stowarzyszenia Nasze Kalety wyjechała na majówkę, niektórzy pracowali, lecz mimo to udało nam się spotkać w kameralnym gronie i po burzy mózgów w siedzibie Stowarzyszenia pojechali¶my w plener.

Zdjęcia robione były między innymi w Truszczycy przy edukacyjnych makietach grzybów, które s± dum± naszego pana burmistrza, a których powstanie dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony ¦rodowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Wspierali¶my się gr± planszow± Tropem Dębowego Li¶cia, która została stworzona na Rodzinne Grzybobranie w roku 2013, kiedy to próbowali¶my ni± powalczyć o Rekord Guinnessa. I pomy¶leć, że minęło 5 lat od tamtego pamiętnego wydarzenia! Gra nie tylko skutecznie reprezentuje Miasto Kalety i Stowarzyszenie, ale także Wojewódzki Fundusz Ochrony ¦rodowiska i Gospodarki Wodnej, dzięki któremu gra mogła powstać.

Jak tylko pojawi się folder z pewno¶ci± się nim pochwalimy, a tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć i bardzo dziękujemy tym z Was, którzy znaleĽli czas, aby wspólnie promować nasze Rodzinne Grzybobranie.

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=80

Czekamy na komplet zdjęć wykonanych przez Pani± Fotografkę Olę Szczygieł i na pewno one także pojawi± się w galerii.

W plenerze udział wzięli Izabela Cogiel-Kocyba, Rafał Kocyba, Jan Marmajewski, Jerzy Winszczyk, Halina Dragon, Adam Gabry¶, Radosława Radziwończyk.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2018

Designed by bambynek.com