Artykuły
Galeria
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

ZnajdĽ na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Go¶cie
Wszystkich go¶ci :   712574

Dzi¶ nas odwiedziło :  97

 
Zajrzyj na nasz profil na FBTemat : Festiwal Marki Lokalnej Siewierz

Kategoria :  Aktualno¶ci       Data : 2018-06-23 21:57:27

Zmarzli¶my.

Siewierz przywitał nas co prawda porannym słoneczkiem na zachętę, ale w ci±gu dnia pogoda nas nie rozpieszczała.

Pomimo to dzielnie promowali¶my dzi¶ - 23 czerwca 2018 - nasze Rodzinne Grzybobranie, na kolejnym z serii Festiwali Marki Lokalnej, organizowanych przez Lokalne Grupy Działania "Le¶na Kraina Górnego ¦l±ska" oraz "Brynica to nie granica".

Stowarzyszenie Nasze Kalety, poza mn±, reprezentowała Halina Dragon oraz Jerzy Winszczyk.

 

Przypomnę, że spotkania w ramach Festiwalu Marki Lokalnej miały miejsce w czerwcowe soboty; w Koszęcinie ( 9.06 ) , w Ciasnej (16.06), a dzi¶ z laureatami konkursu spotkali¶my się na siewierskim rynku.

 

 

Będę zawsze dziękowała za pomysł i przeprowadzenie konkursu toteż i dzi¶ kolejny raz składam serdeczne podziękowania organizatorom za całokształt. Organizacja tej - jak również wszystkich dotychczasowych - imprezy plenerowej jest po prostu doskonała. Przewidziano wszelkie nieprzewidziane okoliczno¶ci, w tym także deszczow± pogodę.

Dziękujemy Burmistrzowi miasta Kalety, panu Klaudiuszowi Kandzi za sfinansowanie ulotek, które skuteczniej niż nasze słowa, zapraszaj± na tegoroczne Grzybobranie:

 

 

Podziękowania składam także na ręce Pani Anny Kalus - Rupik wła¶cicielki Pracowni Ceramiki Artystycznej Amfora  za cudownej urody ceramiczne grzybki, które stały się nie tylko piękn± dekoracj± naszego stoiska, lecz także niebanalnym znakiem rozpoznawczym Rodzinnego Grzybobrania.

 

 

Dziękuję Alinie Matlik, za pomysł, wykonanie, opis oraz opakowanie pysznych ciasteczek w kształcie grzybków :

 

Ciasteczka Aliny budziły zainteresowanie zarówno smakiem i kształtem, lecz także ciekawym opisem i opakowaniem. Może to pomysł na prawdziwy Produkt Lokalny z Kalet? Warto pomy¶leć.

 

Korzystaj±c z okazji opowiadali¶my o wydarzeniu i zapraszali¶my do Kalet na Rodzinne Grzybobranie wraz z Panem Piotrem Leksym Prezesem LGD Le¶na Kraina Górnego ¦l±ska.

Za nami trzecie spotkanie w ramach Festiwali Marki Lokalnej - przed nami czwarte i ostatnie w Tworogu, już za tydzień. Dziękujemy za wszystkie rozmowy przy naszym stoisku, ciekawe opowie¶ci i uwagi oraz spostrzeżenia. Do zobaczenia na tegorocznym VIII Rodzinnym Grzybobraniu, które tego roku odbędzie się w Ichtioparku 25 sierpnia.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2018

Designed by bambynek.com