Artykuły
Galeria
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   273412

Dziś nas odwiedziło :  185

 
Zajrzyj na nasz profil na FBTemat : Program RAMOWY tegorocznego Grzybobrania!

Kategoria :  VIII Rodzinne Grzybobranie       Data : 2018-08-07 13:41:54

Toczą się nadal rozmowy dotyczące nagród tegorocznego Rodzinnego Grzybobrania, ale już w tej chwili zapewniam, że będą bardzo atrakcyjne.

Program się zapełnia powoli i na dzień dzisiejszy wiadomo, że pojawią się gościnnie Laureaci konkursu Marka Lokalna ze swoimi propozycjami rękodzieła i kulinariami. Będzie stanowisko z naszymi kaletańskimi produktami lokalnymi.

Odbędzie się promocja reprintu publikacji "Gorycz Wrześniowa, 4 dni z Kalet do Janowa". Zainteresowani będą mogli otrzymać egzemplarz tej książki na miejscu.

Będzie Tobiasz Rogocz z finałem akcji charytatywnej Tobiasz PoMoże, który będzie zachęcał do pomocy w zebraniu środków na rehabilitację i II etap komórkami macierzystymi Szymonka Wojtali. Będzie można także przynieść plastikowe korki na ten sam cel.

Będzie warsztat ceramiczny, stanowisko Fajczarni z Gminy Ciasna oraz najprawdziwszy RYBAK, który będzie uczył wiązać węzły marynarskie.

Będzie pokaz karate Śląskiego Klubu Karate i Kickboxingu.

Będą atrakcje dla dzieci, wędzenie pstrąga w wędzarni na terenie Ichtioparku, można będzie popływać łódką bądź kajakiem, będzie także możliwość potańczenia przy muzyce zespołu Duo Fenix.

Oczywiście pojawi się nasz Honorowy Gość Justyn Kołek ze swoją grzybową wystawą, prelekcją oraz konkursem.

Gwiazdą wieczoru będzie KABARET RAK.

Po raz pierwszy odbędzie się GRZYBOBRANIE VIP.

Aktualizacje dotyczące programu i nagród w konkursach będą zamieszczane systematycznie.

Proszę koniecznie zarezerwować dzień 25 sierpnia sobota na spotkanie z nami w kaletańskim Ichtioparku.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2018

Designed by bambynek.com