Artykuły
Galeria
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   273447

Dziś nas odwiedziło :  220

 
Zajrzyj na nasz profil na FBTemat : VIII Rodzinne Grzybobranie na antenie Radia Katowice.

Kategoria :  VIII Rodzinne Grzybobranie       Data : 2018-08-24 15:15:22

Od pierwszego Rodzinnego Grzybobrania, organizowanego przez Stowarzyszenie Nasze Kalety, życzliwym sprzymierzeńcem i wsparciem promocyjnym jest Polskie Radio Katowice.

Już od tygodnia na antenie Radia Katowice emitowane jest dźwiękowe zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie plenerowe, a dziś 24 sierpnia 2018 roku, pojawiliśmy się wraz z panem Klaudiuszem Kandzią Burmistrzem Miasta Kalety, w siedzibie rozgłośni na Ligonia 29, aby osobiście zaprosić Państwa do uczestnictwa.

A tegoroczne Grzybobranie zapowiada się bardzo bogato, bo oprócz szerokiego wachlarza aktywności, zawodów i konkursów dla wszystkich, mamy w zanadrzu pyszne kulinaria i bardzo szczodry zestaw nagród.

Wśród nich, najpiękniej prezentuje się ufundowany przez Sieć Sklepów Lewiatan Pana Jacka Olka kosz z pysznościami, który zamieszczony został na stronie głównej, ale to nie wszystko.

Mamy urocze, wykonane w pracowni Ceramiki Artystycznej AMFORA Trofea Grzybowe:

Mamy szereg zaproszeń na kolacje do zaprzyjaźnionych lokali, w tym do Gospodarstwa Agroturystycznego Ranczo Państwa Kornelii i Krystiana Kiełbasa w Proboszczowicach.

Mamy voucher na lot w tunelu aerodynamicznym ufundowany przez Firmę Fly Spot.

Mamy zabawki, przybory szkolne, odblaski, kalendarze, kosmetyki, kalendarze.

Mamy vouchery na miesięczne BEZPŁATNE treningi Śląskiego Klubu Karate i Kick Boxingu.

Mamy vouchery do miejsca, w którym nie byłam jeszcze - podziemi pod rynkiem wrocławskim ufundowane przez Movie Gate. ( Brzmi tajemniczo i pysznie.... szkoda, że nie mogę brać udziału w konkursach !)

Mamy bony do IVIVI Fashion o łącznej wartości 600 zł.

Mamy trzymiesięczny kurs językowy w szkole językowej WENA w Koszęcinie.

Mamy śliczne, estetyczne i bardzo użyteczne woreczki do suszenia grzybów wykonane w Strefie Rzemiosła w Kaletach.

To nagrody.

Mamy także NADZIEJĘ, że wesprą Państwo zbieranie środków na II etap terapii komórkami macierzystymi naszego Przyjaciela Szymonka Wojtali, a będzie ku temu okazja na specjalnym stanowisku Tobiasz PoMoże, na którym pojawią się ciasta ufundowane przez zaprzyjaźnione cukiernie : Piekarnia Cukiernia Beata i Michał Łubowski Lubliniec, Piekarnia PSS Społem Kalety, Piekarnia - Cukiernia Adam Nowak Koszęcin, Cukiernia Miś Adam Plaza Strzebiń.

Ale poza tym Miasto Kalety wraz z kaletańskim Kołem Wędkarzy zaprasza na bezpłatną degustację wędzonego  pstraga przygotowywanego na miejscu w Ichtioparku.

Tyskie Koło Łowieckie Kania zaprasza na - również bezpłatną - degustację potraw z dziczyzny. Tyskie Koło Łowieckie zaprasza ponadto na prelekcję związaną z łowiectwem.

Mamy także - do rozdania książki "Gorycz Wrześniowa 4 Dni z Kalet do Janowa" - to dla wielbicieli historii :-)

Jeśli będzie chłodno ubierzcie kurtki, jeśli będzie padał deszcz weźcie parasole, bo my będziemy czekać wraz z naszymi Gośćmi i atrakcyjnymi punktami programu.

Zawsze mówiłam, że Rodzinne Grzybobranie to jest impreza DOBRYCH LUDZI :-)

Wszystkim SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za wsparcie i dobre słowo.

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2018

Designed by bambynek.com