Artykuły
Galeria
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   273395

Dziś nas odwiedziło :  168

 
Zajrzyj na nasz profil na FBTemat : Odwiedziny z podziękowaniami.

Kategoria :  VIII Rodzinne Grzybobranie       Data : 2018-08-27 15:38:54

Gdyby nie życzliwość i praca, gdyby nie zgrana ekipa, pomysłowość i dobre chęci, gdyby nie wsparcie, w tym i materialne - nie byłoby tak jak było.

Każda z osób pracujących przy organizacji wydarzenia plenerowego, jakim jest Rodzinne Grzybobranie, włożyła w nie swój wysiłek, emocje, stres, pot i łzy ale przede wszystkim swoje dobre serce.

Staraliśmy się podziękować ze sceny wszystkim tym, którzy mają swoją cegiełkę w tę pracę. Ale nie wszyscy mogli spędzić poprzednią sobotę wraz z nami na Rodzinnym Grzybobraniu w Ichtioparku, dlatego dziś - 27 sierpnia 2018 - z wielką przyjemnością odwiedziliśmy naszych partnerów w organizacji Rodzinnych Grzybobrań.

Na zdjęciu wręczam statuetkę Nagrody Specjalnej Prezesa Stowarzyszenia Nasze Kalety osobie, która od lat jest z nami przy różnych okazjach i wspiera przedsięwzięcia realizowane przez Stowarzyszenie na wiele sposobów. Jest naszym życzliwym kibicem i wrażliwym obserwatorem, a także komentatorem. Serdeczny, przyjazny i niezwykle skromny Pan Jacek Olek, właściciel sklepów Lewiatan oraz Restauracji Figaro w Kaletach i Restauracji Szafran w Koszęcinie. Dziękujemy za wszystko i polecamy się na przyszłość. Gratulujemy.

Odwiedziliśmy dziś także w Świerklańcu Pana Włodziemierza Błaszczyka, Nadleśniczego Nadleśnictwa Świerklaniec, który zawsze ma dla nas dobre słowo i życzliwość dla Rodzinnych Grzybobrań.

Pan Nadleśniczy zawsze chętnie służy swoją wiedzą i kompetencjami, konsultacjami,  dobrą radą i z wyrozumiałością traktuje nasze pomysły. Jeśli są zbyt rogate to temperuje.

Przypomnę, że Pan inżynier Włodzimierz Błaszczyk został laureatem nagrody Specjalnej Prezesa Stowarzyszenia w roku 2014.

Dziś wśród podziękowań przekazaliśmy praktyczny i piękny woreczek do suszenia grzybów wykonany w kaletańskiej Strefie Rzemiosła, mamy nadzieję, że przyda się już wkrótce.

 

 

Dopóki są wokół nas osoby wspierające nasze przedsięwzięcie, takie, które nie tylko nam kibicują, ale realnie pomagają, czy to czynem, czy wsparciem materialnym czy też dobrą radą, będziemy mogli realizować nasze społeczne inicjatywy. Wierzę, że tylko współpraca ma sens i działania wspólne, mam na myśli społeczników, przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji państwowych oraz jednostkę samorządu terytorialnego.

Przypomnę przy okazji, że Rodzinne Grzybobranie wspiera dobrym słowem, gestem i czynem Tyskie Koło Łowieckie Kania, Nadleśnictwo Świerklaniec, Nadleśnictwo Koszęcin, Firma Remex II, Butik IVIVI FASHION, Firma IWROM, a w tym roku dołączyła kaletańska Strefa Rzemiosła, Gospodarstwo Agroturystyczne Ranczo z Proboszczowic, Śląski Klub Karate i Kixkboxingu oraz katowicki FLY SPOT.

 

Sprawdzają się zatem słowa Franklina Delano Roosevelta, że ludzie działający razem potrafią dokonać rzeczy, o jakich nie śniło się każdemu z osobna.

DZIĘKUJEMY !!!

Relacja z soboty znajduje się tutaj:

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=pokazart&ida=550

 

natomiast galeria zdjęć, tutaj :

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=pokazart&ida=550Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2018

Designed by bambynek.com