Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72484

Dziś nas odwiedziło :  74

 
Zajrzyj na nasz profil na FBZebranie Zarządu luty 2014

Temat : Zebranie Zarządu luty 2014

Kategoria :  Aktualności       Data : 2014-02-21 21:52:31

W bardzo burzliwej atmosferze odbyło się lutowe zebranie Zarzadu Stowarzyszenia. Gorąco dyskutowano na temat powstania w Kaletach Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz napływających do Stowarzyszenia w tej sprawie wniosków społecznych. Zdania były podzielone i kazda ze stron przedstawiała argumenty przemawiające za swoim stanowiskiem. Sprawa zostanie poddana pod głosowanie na najbliższym Walnym Zgromadzeniu Członków.

W dalszej kolejności omówiono złożony do Fundacji projekt EkoKuJę, na rozstrzygnięcie którego czekamy.

Przedłożono do dyskusji projekt projektu ekologicznego oraz zastanawiano się nad kolejnym pomysłem, który być może wkrótce przybieże postać konkretnego przedsięwzięcia.

Zarząd Stowarzyszenia Nasze Kalety serdecznie dziękuje Pani Bogumile Kulig, właścicielce sklepu Oliwia, za przekazanie nagród rzeczowych na rzecz Zjazdu na Byle Czym. Ze względu na brak sniegu impreza nie mogła się odbyc. Gdy warunki pogodowe okażą się sprzyjające, przystąpimy do organizacji tej zimowej zabawy. Jesli jednak do tego nie dojdzie, nagrody zostaną wykorzystane w późniejszym terminie. Raz jeszcze dziękujemy za pamięć i wsparcie rzeczowe, które na pewno trafi w dobre ręce.

Zarząd, w obecności gości, podjął decyzję o zwołaniu Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Nasze Kalety w dniu 21 marca 2014.

Po omówieniu wolnych wniosków i zjedzeniu pysznej pizzy zebranie zakończyło się.

Dziękujemy Jurkowi W. za tę pyszną niespodziankę!

Równocześnie dziękujemy za wszystkie napływające do naszej organizacji wnioski, postulaty i pomysły. Wszystkie uważnie analizujemy, ale nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim stawianym nam wymaganiom.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com