Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   147925

Dziś nas odwiedziło :  212

 
Zajrzyj na nasz profil na FBZwyczajne Walne Zebranie Członków

Temat : Zwyczajne Walne Zebranie Członków

Kategoria :  Aktualności       Data : 2014-03-21 22:35:45

W dniu 21 marca 2014 roku w restauracji Figaro odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Nasze Kalety. 

 

W obecności 12 osób, co stanowi kworum, podjęto uchwały zatwierdzające sprawozdania merytoryczne i finansowe oraz uchwałę przeniesienia nadwyżki przychodów nad kosztami do przychodów roku bieżącego z przeznaczeniem na cele statutowe.

Spotkanie było okazją do refleksji nad bardzo pracowitym rokiem ubiegłym oraz zastanowienia się nad projektami roku bieżącego. Omówiono absencje i zaległości ze strony niektórych członków stowarzyszenia, oraz projekty które czekają w instytucjach na rozstrzygnięcie.

Omówiono także postulaty, które wpływają do stowarzyszenia. Jednogłośnie zdecydowano, że stowarzyszenie jako organizacja nie zajmie żadnego oficjalnego stanowiska w sprawie inwestycji firmy Hemarpol. Jak postąpi indywidualnie każdy z członków to sprawa każdego z nich.

Sporo czasu spędzono nad omawianiem IV Rodzinnego Grzybobrania oraz kilku innych pomysłów, które być może przekują się wkrótce w konkretne działania.

Prezes Stowarzyszenia składa serdeczne podziękowania wszystkim członkom Stowarzyszenia, którzy w swoim wolnym czasie i często ponosząc koszty materialne i niematerialne pracują na rzecz mieszkańców naszej miejscowości. Ubiegłoroczny czas wytężonej pracy, zwłaszcza nad projektem "Graj w Zielonej" szczególnie pokazał, że mieszkańcy naszego miasta to nie tłum, ale ciekawe jednostki. Jednostki, które działając razem udowadniają, że warto unieść się nieco ponad szarość dnia i dostrzec drugiego człowieka obok.

Rok 2013 był dość  burzliwym okresem w życiu naszej organizacji, ale okazuje się, że w efekcie poznaliśmy wielu ciekawych, bardzo wartościowych osób, dzięki którym Stowarzyszenie rozwija się i coraz bardziej integruje. Świadomość, że jest grupa ludzi, na których można liczyć w każdej sytuacji naprawdę motywuje i mobilizuje do pracy.

Dlatego raz jeszcze dziękujemy Wam za to że jesteście jacy jesteście, że Wam się chce, że macie fajne pomysły i chęci na ich realizację.

 Autor artykułu : Zarząd Stowarzyszenia
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com