Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   147833

Dziś nas odwiedziło :  120

 
Zajrzyj na nasz profil na FBEkowiedz@ Meteo - umowa podpisana!

Temat : Ekowiedz@ Meteo - umowa podpisana!

Kategoria :  Aktualności       Data : 2014-05-24 22:08:29

W dniu 23 maja 2014 prezes Adam Gabryś oraz wiceprezes Izabela Cogiel złożyli podpisy pod umową o wsparcie realizacji zadania publicznego pod nazwą "Ekowiedz@ Meteo".

Zgodnie z zapisami tej umowy, niedługo ogłoszony zostanie nabór do udziału w projekcie, prosimy śledzić stronę, ponieważ nabór odbędzie się na zasadzie pierwszeństwa zgłoszeń.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ekologią, a zwłaszcza wpływem działalności człowieka na zmiany w atmosferze i  chcących poszerzyć posiadaną wiedzę z zakresu meteorologii, klimatologii i ochrony atmosfery.

Tegoroczny projekt z cyklu "Ekowiedz@" odbędzie się w formie wyjazdowej. W ramach tego zadania zapraszamy Państwa do udziału w wykładzie z ww. zakresu. Wykład ten poprowadzi  wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego i właśnie we Wrocławiu spędzimy cały dzień w pierwszej połowie sierpnia.

Wkrótce szczegóły, natomiast dziś już informuję, że udział w projekcie jest bezpłatny, zapewniamy transport, nagrody w konkursach dla dzieci oraz ubezpieczenie turystyczne.

Zadanie to jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, bez którego nie moglibyśmy zrealizować tak ambitnego planu.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com