Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72872

Dziś nas odwiedziło :  58

 
Zajrzyj na nasz profil na FBNagroda !

Temat : Nagroda !

Kategoria :  Aktualności       Data : 2014-06-14 15:26:12

/.../ "Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia zgłosił do  konkursu "Ekoaktywni" Stowarzyszenie „Nasze Kalety”,  jako organizację bardzo aktywnie włączającą się w popularyzację wiedzy ekologicznej i osiągającą sukcesy w tej dziedzinie./.../

tyle cytat z portalu miejskiego miasta Kalety.

Z dumą donosimy uprzejmie, że delegacja w składzie Izabela Cogiel, Anna Gansiniec oraz Adam Gabryś wśród strug ulewnego deszczu oraz w towarzystwie porywistego wiatru odebrała dziś - 14 czerwca 2014 roku - nagrodę Laureata ww. konkursie.

...

Jako Prezes Stowarzyszenia dziękuję Burmistrzowi miasta Kalety za zgłoszenie nas do konkursu, lecz jednocześnie kieruję serdeczne i ogromne podziękowania do wszystkich członków naszej organizacji.

Bez Waszej pracy, wysiłku włożonego w kolejne przedsięwzięcia, świetnych pomysłów, bez pomocnych dłoni, a czasem środków finansowych i materialnych nie moglibyśmy działać tak jak dzieje się do tej pory. Jesteśmy organizacją młodą i stosunkowo nieliczną, a mimo to udaje nam się skutecznie działać na rzecz dobra mieszkańców oraz naszego miasta.

Naszą pracą poza promocją zdrowego trybu życia, aktywności na świeżym powietrzu oraz integracji społecznej zdobywamy także szczerych i oddanych przyjaciół w różnych zakątkach naszego kraju. Praca w Stowarzyszeniu to nie tylko trud, lecz także wielki przywilej i swego rodzaju zaszczyt.

Bardzo nas cieszy fakt, że nasza praca została doceniona przez szacowne grono z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Postaramy się w dalszym ciągu tak pracować, aby miasto mogło być z nas dumne.

Raz jeszcze wszystkim dziękuję za całokształt i za to, że w każdej sytuacji można na Was liczyć.

p.s. DZIĘKUJĘ ANI GANSINIEC  ZA PELNIENIE DZIŚ ROLI FOTOGRAFA. :-) Efekty w galerii Ekoaktywni 2014Autor artykułu : Adam Gabryś
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com