Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   73028

Dziś nas odwiedziło :  214

 
Zajrzyj na nasz profil na FBGawędy przy ognisku.

Temat : Gawędy przy ognisku.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2014-06-20 19:05:34

Do późnych godzin nocnych gawędziliśmy przy wesołym ognisku pod jabłonką w ten wspaniały urokliwy wieczór 19 czerwca 2014.

Ognisko konczące sezon zimowy, a rozpoczynające letni zostało zorganizowane w celu omównienia bieżących spraw stowarzyszenia w nieformalnej towarzyskiej atmosferze.

Był czas na ciekawe opowieści o egzotycznych wojażach naszych przyjaciół, na snucie wspomnień z dzieciństwa  i  historie rodzinne.

Był czas na pomilczenie przy magicznym blasku ognia, i słuchanie muzyki. Był oczywiście i czas na pieczenie kiełbasek oraz ziemniaków przygotowanych przez najmłodszych uczestników. Był czas na dobre jedzonko, a królem spotkania była bezapelacyjnie sałatka Danusi :) mmm do dziś jeszcze czujemy jej smak, pyszna:)

W luźnej, towarzysko rodzinnej atmosferze podsumowaliśmy dotychczasową pracę stowarzyszenia, omówiliśmy plany na jesień i życzyliśmy sobie nawzajem udanych wakacji.

Dziękujemy Wam za przybycie i spędzenie wspólnie tego popołudnia i wieczoru, a także Waszym rodzinom za obecność i przemiłą atmosferę jaką wspólnie stworzyliście.

Wkrótce więcej zdjęć w galerii.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com