Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72167

Dziś nas odwiedziło :  261

 
Zajrzyj na nasz profil na FBW TVS o poranku.

Temat : W TVS o poranku.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2014-09-05 07:42:55

Śliczny wrześniowy poranek 4 września, zapowiadający nowy dzień ostatnich dni lata 2014 spędziłam z burmistrzem Miasta Kalety panem Klaudiuszem Kandzią w okazałych wnętrzach Telewizji Silesia w Katowicach.

Na zaproszenie redakcji wzięliśmy udział w  popularnym porannym programie Express Silesia, aby zapromować IV Rodzinne Grzybobranie, III Święto Truszczycy, ale także naszą miejscowość.

Mamy to szczęście, że mieszkamy w naprawdę uroczym miejscu na ziemi, gdzie każdy, kto chce znajdzie dla siebie coś miłego. Miłośnicy sportów wodnych mogą spędzać czas na Zielonej, miłośnicy aktywności fizycznej mają do dyspozycji stadion, orlik czy korty tenisowe, miłośnicy aktywności rowerowej mogą wybierać pomiędzy ścieżkami dydaktycznymi, wytyczonymi szlakami czy po prostu relaksować się na którejkolwiek wybranej przez siebie trasie rowerowej.

Miłośnicy świętego spokoju, darów runa leśnego - jagód, grzybów czy borówek - mają do dyspozycji spore połacie lasów, a miłośnicy dobrego jedzenia mogą wybierać pomiędzy wieloma restauracjami. I mimo powszechnej opinii, że Kalety to miejscowość specyficzna, ja wiem na pewno, że mieszkają tu dobrzy, otwarci, pracowici i serdeczni ludzie, na których można liczyć w każdej sytuacji, przekonałam się o tym nie jeden raz.

Wracając do wizyty w studiu telewizyjnym, oto jej pokłosie, proszę o łagodny wymiar kary, albowiem było to dla mnie niezwykle emocjonalne przeżycie:

http://www.tvs.pl/embed/120419

No i oczywiście zapraszam do udziału.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com