Sprawy organizacyjne IV EkoZjazdu na Byle Czym były najważniejszym punktem lutowego zebrania Zarządu, który odbył sie w siedzibie Stowarzyszenia w dniu 12 lutego 2015.
Omówiono poczynione przygotowania, zdecydowano, że oprócz nagród głównych przyznane zostaną nagrody specjalne oraz wyróżnienia.
Podzielone zostały obowiązki i zadania na niedzielę.
W trakcie spotkania co rusz odzywał się dzwonek do drzwi anonsujący pojawienie się niespodziewanych gości, którzy z własnej inicjatywy, a to ufundowali słodkości na Zjazd, a to przekazali środki finansowe. Było to niezwykle miłe.
Przekazane pieniądze oraz słodycze przeznaczone zostaną w całości na rzecz niedzielnego wydarzenia.
Zarząd Stowarzyszenia Nasze Kalety składa serdeczne podziękowania Państwu Lucynie i Michałowi Zawodnym, Panu Tomaszowi Howańcowi oraz Pewnej Dobrej Duszy, która pragnie pozostać anonimowa.
Zarząd dziękuje także Pani Monice Makles za jakieś pięć milionów kalorii, które przyniosła we własnoręcznie upieczonych pysznych pączkach:-)
Omówiono także pokrótce stan finansów stowarzyszenia oraz uzupełniono dokumentację finansową.
Zarząd omówił ponadto sprawę ewantualnych pomysłów do realizacji w roku bieżącym oraz pojawiające się możliwości aplikowania o środki .