Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72188

Dziś nas odwiedziło :  282

 
Zajrzyj na nasz profil na FBZarząd kwiecień 2015

Temat : Zarząd kwiecień 2015

Kategoria :  Aktualności       Data : 2015-04-25 22:07:44

W śliczny wiosenny dzień - 25 kwietnia 2015 roku - Zarząd Stowarzyszenia spotkał się w siedzibie organizacji.

Poza zarządem pojawili się także goście. Zebranie otworzył Prezes Zarządu przedstawiając krótki porządek obrad i poddając pod dyskusję poszczególne punkty.

Omówiono najnowsze wydarzenia dotyczące Stowarzyszenia, w tym otrzymanie Zielonych Czeków przez członków Zarządu.

Zdecydowano, że środki z nagrody przekazane zostaną na organizację V Rodzinnego Grzybobrania. Sprawa tej imprezy zdominowała niemal całe spotkanie. Członkowie Zarządu ufundują swoje nagrody specjalne na rzecz tegorocznego Grzybobrania. Przyznajemy otwarcie, że organizacja wymienionej imprezy jest znacznym wyzwaniem dla nas wszystkich, ponieważ jest to swego rodzaju jubileusz, bądź co bądź to już piąta edycja. Rozważano między innymi kandydatury do nagrody specjalnej Prezesa Stowarzyszenia. Stało się już bowiem swego rodzaju tradycją, że w czasie naszej sztandarowej imprezy Prezes Adam Gabryś funduje Specjalne Grzybowe Trofeum dla osób w szczególny sposób przyczyniających się do wspierania przedsięwzięć naszej organizacji. Spośród przedstawionych propozycji Prezes wyłoni laureata swojej nagrody.

Rozmawiano na temat zbliżającego się Święta Zielonej oraz udziału Stowarzyszenia w tym przedsięwzięciu. W roku 2015, na zaproszenie Burmistrza Miasta, Stowarzyszenie przeprowadzi zabawy dla dzieci oraz karaoke dla wszystkich. Dokonano podziału obowiązków z tym związanych.

Sekretarz Stowarzyszenia przedstawiła krótko złożone wnioski o granty oraz omówiła przebieg Gali Zielonych Czeków. Gala ta odbyła się w ostanią środę - 22. kwietnia 2015 w kinoteatrze Rialto w Katowicach.

To wielki zaszczyt dla naszej trójki znaleźć się wśród laureatów najważniejszych nagród w województwie śląskim przyznawanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Tym bardziej, że zdajemy sobie sprawę jak niewiele właściwie zrobiliśmy i ile jeszcze przed nami projektów do wykonania. Postaramy się nie zawieść pokładanego w nas zaufania i stanąć na wysokości zadania. W tym wypadku wyzwaniem jest promowanie postaw proekologicznych i dalsze realizowanie akcji o zielonej barwie.

Prezes podsumował dotychczasowe przedsięwzięcia i planowane kroki na najbliższą przyszłość.

Spotkanie zakończyło się wczesnym wieczorem.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com