Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72972

Dziś nas odwiedziło :  158

 
Zajrzyj na nasz profil na FBMeandry Małej Panwi

Temat : Meandry Małej Panwi

Kategoria :  Aktualności       Data : 2015-04-30 09:08:23

Przed nami kilka wolnych dni. Zachęcamy, aby nie siedzieć w domu, wziąć rower, dzieci, żony, mężów i wyruszyć na podbój świata. Niekoniecznie musi to być ten wielki świat za wielką wodą, ponieważ nasza najbliższa okolica zachęca do spędzania czasu wśród swoich malowniczych zakamarków. Nawet sam tylko spacer jedną z piękniejszych alei czyli Aleją Dębów w Truszczycy, czy na Jędrysku poprawi nam nastrój i naładuje pozytywną energią.

Zachęcamy szczególnie do wyszukiwania miejsc niezwykłej urody i magicznej atmosfery. Jednym z nich jest z całą pewnością Łąka Trzęśliwcowa za stadionem Unii Kalety. Jest jeszcze inne czarujące miejsce - to Meandry Małej Panwi. Miejsce niemal bajkowe, a wciąż nie wszystkim znane, pełne uroczysk i niezwykłych widoków.

Wędrując tamtymi zaciszami można odpocząć, można przemyśleć swoje sprawy, ale przede wszystkim oddać się we władania naturze i pozwolić na chwilę zapomnienia o stresie codzienności. Zachęcamy i mam nadzieję, że zdjęcia zrobione przez naszego Prezesa staną się dodatkowym impulsem do wędrowania.

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=39

Mamy to niezwykłe szczęście mieszkania w cudownej okolicy, cieszmy się nią. Zwłaszcza teraz, gdy przyroda z całych sił budzi się do życia i daje nową inspirację i motywację każdemu, kto podda się jej działaniu.

Zdjęcia zostały zrobione w ubiegły weekend.Autor artykułu : Stowarzyszenie Nasze Kalety
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com