Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72896

Dziś nas odwiedziło :  82

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPorażka i sukces.

Temat : Porażka i sukces.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2015-05-28 20:59:23

Jak to w życiu czasem bywa pozytywnie czasem negatywnie. W ostatnim czasie otrzymaliśmy dwie wiadomości, jedną o przegranej a drugą o wygranej.

Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach w dniu 20 maja 2015 r. uchwałą nr 44/173/2015 zdecydował o nieprzyznaniu nam dotacji w  konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w 2015 roku w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. Jest to dla nas przykra wiadomość, ponieważ od 5 lat realizujemy zadania pod wspólnym tytułem "Ekowiedz@" właśnie dzięki dotacjom z tego konkursu. Zrodziło się przez ten czas wiele ciekawych pomysłów, powstały publikacje, widokówki, zdjęcia i  kalendarze, a także zrealizowano niezwykłe warsztaty terenowe, służące poszerzaniu wiedzy oraz edukacji ekologicznej najmłodszych.

To już historia.

Natomiast w dniu 25 maja Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach uchwałą nr 45/179/2015 zdecydował o przyznaniu nam dotacji w konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2015 w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Bardzo nas to cieszy, tym bardziej, że jest to pierwszy projekt, który zrodził się w naszych głowach związany z działaniami w obszarze kultury. Jest oczywiście nieco tremy czy sobie poradzimy, ale będziemy się bardzo starać.

Prezes Stowarzyszenia składa podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie projektów, w tym zwłaszcza Tani, która wykonuje najbardziej mrówczą pracę przy opracowywaniu większości realizowanych przez Stowarzyszenie Nasze Kalety przedsięwzięć.

 Autor artykułu : Stowarzyszenie Nasze Kalety
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com