Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   43660

Dziś nas odwiedziło :  213

 
Zajrzyj na nasz profil na FBEkoAktywni 2015

Temat : EkoAktywni 2015

Kategoria :  Aktualności       Data : 2015-05-31 22:41:32

Izabela Cogiel, Rafał Kocyba oraz Adam Gabryś pojawili się w dniu 30 maja 2015.  w Chorzowskim Parku Kultury, aby z rąk Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska odebrać znaczącą nagrodę - EkoAktywni 2015.

Nagroda ta jest niezwykle dla nas istotnym uznaniem za organizację akcji o charakterze regionalnym i ogólnopolskim, w szczególności za organizowanie zabaw ekologicznych dla dzieci i młodzieży pod hasłem "EkoZjazd na Byle czym", akcji informacyjno - edukacyjnej „Graj w Zielonej" oraz za konferencję ekologiczną "Jak Ekolog z Ekologiem".

Przypomnę, że "EkoZjazd.." to cykliczna zabawa organizowana w okresie ferii zimowych, w czasie której staramy się udowadniać, że można zbudować pojazdy z materiałów ekologicznych i recyklingowanych.

Natomiast konferencję terenową "Jak Ekolog z Ekologiem" zorganizowaliśmy we wrześniowy weekend 20-21.09.2014 wspólnie z Ustrońskim Klubem Ekologicznym.

Pomysłów na ekoprzedsięwzięcia mamy sporo na przyszłość, obecnie jednak skoncentrujemy się na organizacji tegorocznego Rodzinnego Grzybobrania. Już teraz mogę zapewnić, że warto wziąć w nim udział, ponieważ przygotowujemy cenne nagrody dla uczestników.

Bardzo się cieszymy, że nasze działania zostają coraz częściej dostrzeżone i docenione, bo to naprawdę dopinguje do dalszej pracy. Przy okazji promujemy pozytywny zielony wizerunek naszego miasta, a jest co promować. Jesteśmy przekonani, że miasto Kalety rozwija się i oferuje coraz więcej swoim mieszkańcom, a tym najmłodszym, a także gościom.

Zarząd Stowarzyszenia serdecznie dziękuje burmistrzowi miasta Kalety panu Klaudiuszowi Kandzi za nominację naszej organizacji do tegorocznej nagrody oraz Jury Eko Aktywnych za pozytywne zaopiniowanie tej nominacji.

Na zdjęciu: Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, Prezes WFOŚiGW Andrzej Pilot, Wiceprezes Stowarzyszenia Izabela Cogiel, Prezes Adam Gabryś oraz Witold i Piotr.

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com