Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72953

Dziś nas odwiedziło :  139

 
Zajrzyj na nasz profil na FBSzkolenie Narodowego Centrum Kultury

Temat : Szkolenie Narodowego Centrum Kultury

Kategoria :  Aktualności       Data : 2015-06-25 22:21:34

W uroczych okolicznościach przyrody, w dniach od 22 do 24 czerwca 2015, na zaproszenie warszawskiego Narodowego Centrum Kultury, delegacja Stowarzyszenia Nasze Kalety uczestniczyła w niezwykle wartościowym i dynamicznym szkoleniu. Choć bardzo intensywne, nie pozwalało nam nudzić się ani przez minutę.

Prowadzone przez profesjonalistkę Panią Maję Brankę pozwoliło wielu z nas uwierzyć w siebie i w sens tego co robimy na codzień.

Pod hasłem "Rzecznictwo na rzecz kultury" kryje się wiele znaczeń, ale najważniejsze to takie, że warto prowadzić działania rzecznicze na rzecz kultury, animacji kultury oraz podmiotów działających w obszarze kultury. Pierwsze efekty intensywnego szkolenia już są, kto spostrzegawczy, ten zauważył. Kolejne przed nami.

Poza merytoryczną wartością trzydniowych bardzo bardzo ( bardzo ! ) intenstywnych zajęć nawiązaliśmy kontakty z reprezentantami wielu instytucji z terenu całej Polski i bardzo chcielibyśmy, aby  rozmowy zapoczątkowane w czarujących wnętrzach Radziejowickich sal, potrwały oraz zaowocowały ciekawymi inicjatywami. Spotkaliśmy osoby pełne pasji, zaangażowania, pełniące przeróżne stanowiska w swoich instytucjach połączone jedną wspólną cechą. Jest nią zaangażowanie w to co robią i wielkie serce dla kultury.

Podziękowania już składaliśmy, ale raz jeszcze DZIĘKUJĘ za taką niezwykłą okazję do pogłębienia posiadanej wiedzy : Irenie Madej za aboslutnie znakomitą organizację i cierpliwość oraz świetne zdjęcia, a przy tym wzór pracowitości i skromności oraz Mai Brance, która przekonała nas niejeden raz, że bycie profesjonalistą to także bycie życzliwym, przyjaznym, otwartym człowiekiem.

Dziękuję także: Justynie ( ;-) ) , Kasi, Kasi, Kasi, Ani, Annie, Maryli ( Marylko!!), Biance, Nataszy ( Pani Dyrektor jest Pani dla mnie wzorem do naśladowania:-) ), Bożenie, Jadzi, Marlenie ( torch ;-) ), Oli, Dorocie, Emilii, Marzenie, Krzysztofowi, Kubie, Karolowi, Kamilowi, Tomkowi, Łukaszowi.... za Wasze inspiracje, ciekawe rozmowy, za "zrobimy co chcecie, jak wy zrobicie co chcemy", za długie nocne rodaków rozmowy, za ciepło, życzliwość, uśmiech i serdeczność. Do zobaczenia wkrótce.

Zdjęcia Ireny Madej można podglądnąć na facebookowym fanpage'u Platformy Kultury: https://www.facebook.com/PlatformaKultury .

Zdjęcia Adama pojawią się w Galerii w najbliższym czasie.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com