Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72555

Dziś nas odwiedziło :  145

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPromocja najnowszego numeru ustronskiego PRZYRODNIKA

Temat : Promocja najnowszego numeru ustronskiego PRZYRODNIKA

Kategoria :  Aktualności       Data : 2015-06-27 23:12:31

W najbliższy wtorek, to jest 30 czerwca 2013, w Regionalnym Leśnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej "Leśnik" w Ustroniu odbędzie się niezwykłe spotkanie.

Będzie to uroczysta prezentacja kolejnego - czternastego już - zeszytu PRZYRODNIKA USTROŃSKIEGO. Zaproszenie dotarło do nas dzięki uprzejmości Pana Zygmunta Białasa, za co serdecznie dziękujemy.

Przyrodnik UStroński to publikacja skierowana do miłośników ekologii, przyrody i może również turystyki. Publikacja, do której warto zaglądnąć, zwłaszcza jeśli ktoś interesuje się ochroną środowiska, przyrodoznawstwem, promocją i ochroną zdrowia.

Z leciutką dumą przyznajemy, że w niniejszym numerze mamy swój niewielki wkład. Pojawią się nim dwa teksty związane z naszym miastem. Jeden z artykułów zawiera drobny zawoalowany przekaz, ciekawe czy ktoś, a zwłaszcza adresat odczyta pewnien dyskretny szyfr.

Ustroński RLOEE "Leśnik" to miejsce, w którym mieliśmy przyjemność spotkać się z Ustrońskim Klubem Ekologicznym we wrześniu ubiegłego roku.Autor artykułu : Stowarzyszenie Nasze Kalety
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com