Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72230

Dziś nas odwiedziło :  324

 
Zajrzyj na nasz profil na FBWarsztaty z Lokalną Grupą Działania

Temat : Warsztaty z Lokalną Grupą Działania

Kategoria :  Aktualności       Data : 2015-08-04 16:44:17

Z ciekawością wzięliśmy udział w organizowanych przez Lokalną Grupę Działania "Leśna Kraina Górnego Śląska" warsztatach w dniu 4 sierpnia 2015.

Nie byliśmy uprzedzeni, że warsztaty mają potrwać do godziny 20 więc nie mogliśmy zostac do końca, ale mimo to dowiedzieliśmy się wielu praktycznych rzeczy na temat aplikowania w nowej Lokalnej Strategii Rozwoju.

Wśród obecnych wykreowano grupy : przedsiębiorców, organizacji pozarządowej, sektora publicznego oraz mieszkańców i każda z nich miała za zadanie zdiagnozować problem, określić przyczyny i skutki oraz wykreować rozwiązanie danego problemu.

Było to dość intensywne wyzwanie, zwłaszcza pod czujnym okiem pań trenerek, ale mam nadzieję, że  w naszej grupie poradziliśy sobie w miarę możliwości dobrze. Co prawda grupa ta nie reprezentowała organizacji pozarządowych, ale pisanie wniosków zwykle ma podobny schemat.

Dziękujemy organizatorom za umożliwienie wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, bo kwestia pisania projektów to nieustannie jest dla nas wyzwanie.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com