Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   4926

Dziś nas odwiedziło :  709

 
Zajrzyj na nasz profil na FBNasza pierwsza wspólna.

Temat : Nasza pierwsza wspólna.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2015-12-22 21:54:48

Po raz pierwszy, za namową pewnej bardzo miłej osoby, zorganizowaliśmy mikrowigilijkę. Trochę niepewnie i z odrobiną wahania czy się uda, dokonaliśmy drobnych kroków organizacyjnych  i w odświętnym, ale pogodnym nastroju, spędziliśmy kilka uroczych godzin.

Nic nas nie goniło, nie rozmawialiśmy o stresujących rzeczach, ani kłopotach... Składaliśmy sobie życzenia, łamalismy się opłatkiem, jedliśmy pyszne jedzonko, śmialiśmy się i rozmawialiśmy.

Tak rzadko jest na to czas!

Było po prostu idealnie.

Dziękujemy pani Martynie i panu Tomkowi Góreckim za przygotowanie tak pięknej scenerii dla naszego spotkania. Za domową atmosferę i niepowtarzalny klimat. Za wspaniałą, dyskretną i uśmiechniętą obsługę. Za doskonale przyrządzone pyszne dania, za barszczyk, który był wprost niebiański....za sarninę w chlebie... no i za całą resztę. Wszystko wprawiło nas w bardzo już świąteczny nastrój. Gratulacje i szacunek dla Pań Kucharek.

Dziękujemy Wam, którzy w szaleństwie przedświątecznych przygotowań zdołaliście się wyrwać na te kilka chwil. Dziękujemy Wam, którzy byliście z nami myślami, ale z powodu pracy, obowiązków domowych i choroby nie daliście rady dotrzeć. Myśleliśmy o Was ciepło i tęskniliśmy za Wami, nadrobimy to obiecuję. :-)

Galerii tym razem nie będzie, zainteresowanych zdjęciami proszę o kontakt z Adamem, z pewnością chętnie prześle każdemu z Was.

 

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com