Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72249

Dziś nas odwiedziło :  343

 
Zajrzyj na nasz profil na FBDomek Prezesa Przekazany.

Temat : Domek Prezesa Przekazany.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-01-06 12:11:47

Wspólnie z Prezesem Adamem Gabrysiem przekazaliśmy. w dniu 5. stycznia 2016 r, smakowity Domek Prezesa na licytację tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Domek odebrał, dpowiedzialny za działania Sztabu 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pan dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kaletach Marian Lisiecki.

Pomimo szumu medialnego i różnych opinii na temat tego wydarzenia, od lat wspieramy Wielką Orkiestrę i jesteśmy przekonani, że jest to dobre działanie.

Każdego roku, w tym jednym dniu, Polacy udowadniają, że jest coś co nas łączy ponad podziałami, że umiemy bezinteresownie zrobić coś dla drugiego człowieka, że jesteśmy zwyczajnie dobrzy.

Wagę przedsięwzięcia Jurka Owsiaka doceni najbardziej ten, kto swoje własne dziecko zobaczy pod respiratorem z naklejką Wielkiej Orkiestry. Nie życzę tego nikomu. Bo sama  przez to przeszłam i dlatego nikt nie może mi zakazać uczestnictwa w tej akcji i nikomu się to nie uda. A każdy z Państwa zrobi, co uzna za stosowne.

Pozwolę sobie zacytować  słowa jednej z najmądrzejszych osób, które znam, Pani Magdy Umer:

"Moje ulubione święto naszej Ojczyzny.
Co roku tego dnia myślę sobie że -jakimś cudem-jeszcze wszyscy możemy przekazać sobie znak pokoju. W jakikolwiek sposób.
Jureczku- jestem z Tobą i wszystkimi oddanymi Ci w tej sprawie ludźmi dobrej woli. Których- jak nas uczy wielka piosenka- jest więcej- i ten świat nie zginie dzięki Nim.I przekonana jestem,że Trzej Królowie dołożyliby trochę mirry, kadzidła i złota..."

 

Licytacja tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę, w Miejskim Domu Kultury, początek o godzinie 18:00.

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com