Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   74596

Dziś nas odwiedziło :  266

 
Zajrzyj na nasz profil na FBMiła wizyta.

Temat : Miła wizyta.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-02-29 12:06:36

W dniu dzisiejszym - 29 lutego 2016 - zupełnie niespodziewanie odwiedziła nas Pani Redaktor Joanna Opas z Polskiego Radia Katowice.

Miałam okazję opowiedzieć o tym wszystkim co nasze stowarzyszenie robiło, co się udało, a co nie przez ostatnie 5 lat.

A działo się sporo, wystarczy prześledzić teksty, które pojawiają się na stronie, uważam, że mamy się czym pochwalić i mamy z czego być dumni.

Wszystkim, którzy towarzyszą nam swoją pracą, obecnością i życzliwością raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Bez Waszego wsparcia nie byłoby nas. Bez spotkań tu i tam, bez burzliwych rozmów, czasami przerzucania się argumentami i burz mózgów nie byłoby tych projektów, które się udało zrealizować. Dużo Wam zawdzięczamy, dziękujemy :-) !

Najpiękniejsze co nas spotkało w związku z naszą społeczną pracą, to ludzie... A spotykamy naprawdę otwartych, mądrych, cudownych, niezwykłych i dobrych ludzi. To jest największa wartość dodana wszystkich naszych przedsięwzięć. Jesteśmy za te spotkania wdzięczni no i uczymy sie nieustannie.

 

Efektu dzisiejszego nagrania można będzie posłuchać w dniu 2. marca 2016 na antenie katowickiej rozgłośni w Infostradzie, zapraszam :-)

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com