Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72595

Dziś nas odwiedziło :  185

 
Zajrzyj na nasz profil na FBZielone Czeki 2016_SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Temat : Zielone Czeki 2016_SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-04-23 00:36:23

Zarząd Stowarzyszenia Nasze Kalety serdecznie gratuluje Pani Katarzynie Wojtal oraz całemu zespołowi tarnogórskiego Chemika uznania ich wieloletniej pracy na rzecz edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży w postaci Zielonego Czeku 2016.

Jeszcze nie tak dawno nasze dzieci, w tym wolontariusze Stowarzyszenia Nasze Kalety, tak chętnie uczestniczyły w konkursach organizowanych przez Zespołu Szkół Chemiczno – Medycznych i Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej – Curie w Tarnowskich Górach. Doskonale zdajemy sobie dziś sprawę z ogromu zaangażowania i pracy wkładanej w wykonywane obowiązki przez nauczycieli. Wyrażamy nasze podziękowania za tamten czas, ponieważ wiedza i pasja, którą przekazaliście Państwo ówczesnej młodzieży gimnazjalnej dziś procentuje ich zainteresowaniami biologiczno chemicznymi. Niemal wszyscy uczestnicy tamtych konkursów przystępują w tym roku do matury i większość z nich wybiera dalszą drogę edukacji powiązaną z kierunkami medyczno biologicznymi.

Zielony Czek przyznawany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest uhonorowaniem  Państwa wieloletniej, wytężonej pracy, ale przede wszystkim uznaniem za wkładane w nią serce.

Nagrodzone osoby to - jak pisze sam tarnogórski Chemik - przedstawiciele grupy nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych Zespołu Szkół Chemiczno – Medycznych i Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej – Curie w Tarnowskich Górach, którzy swoim zapałem i zaangażowaniem społecznym opracowali i wdrożyli działania popularyzujące i promujące postawy ekologiczne wśród dzieci i młodzieży powiatu tarnogórskiego i ościennych.

Pani Katarzyna Wojtal jest mieszkanką miasta Kalety i prawdziwym przyajcielem młodzieży, zwłaszcza tej utalentowanej ekologicznie, raz jeszcze serdecznie gratulujemy :-)

więcej informacji tutaj: http://chemiktg.pl/?p=986

oraz tutaj: http://www.wfosigw.katowice.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1877:zielone-czeki-2016&catid=9&Itemid=854Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com