Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72869

Dziś nas odwiedziło :  55

 
Zajrzyj na nasz profil na FBDwie nagrody dla Kalet.

Temat : Dwie nagrody dla Kalet.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-06-05 00:06:49

Dwie nagrody dla Kalet 

Dzisiaj 4. czerwca 2016, w piękne sobotnie południe, w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursku EkoAktywni organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Konkurs przeznaczony był dla organizacji pozarządowych, które angażuja się w działania proekologiczne.

Jest nam niezmiernie miło, iż po raz kolejny WFOŚGW wyróżnił działania również naszego Stowarzyszenia i dzięki temu znależliśmy się na liście nagrodzonych. Wiemy, że jest ogromnie wiele działań i przedsięwzięć, które zasługują na dostrzeżenie i wyróżnienie, toteż tegoroczna nagroda to dla nas zaszczyt i zobowiązanie.

Nagroda w wysokości 6000 zł została odebrana dzisiaj przez delegację naszego Stowarzyszenia. W skład delegacji weszły Anna Gansiniec, Alina Matlik i Małgorzata Kulisz. Symboliczny czek z rąk Prezesa WFOŚiGW Pana Andrzeja Pilota odebrała Anna Gansiniec.

Łączna wartość nagród przyznana przez WFOŚGW w Katowicach, która trafiła do organizacji pozarządowych to aż 150.000 zł.

Wyróżniona i nagrodzona kwotą w wysokości 3500 zł została Szkoła Podstawowa w Kaletach dla Szkolnego Klubu Ekoluby. Klub ten prowadzi Pani Ewa Bilińska.

Gratulacje i serdeczne wyrazy uznania za wieloletnie działania na rzecz ekologii prowadzone w Szkole Podstawowej Nr 1, do której jeszcze tak niedawno uczęszczały nasze dzieci.

Dwie nagrody dziś otrzymane to dowód na to, że nie jest nam obojętny los naszego najbliższego środowiska.

Szczególne podziękowania należą się także tym, którzy całym swoim sercem przygotowywali i przygotowywują wnioski i projekty dla Stowarzyszenia Nasze Kalety  to jest Tani i Adamowi.

Składamy także podziękowania, burmistrzowi Miasta Kalety panu Klaudiuszowi Kandzi, który nominował naszą organizację do tegorocznej nagrody Eko Aktywni.

Galeria z wręczenia znajduje się tutaj:

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=50Autor artykułu : Alina Matlik
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com