Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   74663

Dziś nas odwiedziło :  333

 
Zajrzyj na nasz profil na FBZarząd lipiec 2016

Temat : Zarząd lipiec 2016

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-07-05 20:42:17

Po pracowitym dniu, pełnym spotkań w związku z realizacją podjętych ostatnio zobowiązań, w Restauracji Literatka w Kaletach odbyło się dziś - 5 . lipca 2016 roku - zebranie Zarządu Stowarzyszenia Nasze Kalety.

Omówiono stan realizacji projektu Ekowiedz@ Geo oraz postępy prac przy zadaniach "Powróćmy do wspomień" i "Śladami wspomnień".

W ostatnim czasie pracujemy intensywnie zbierając materiał do obu wspomnieniowych przedsięwzięć. To pora, która obfituje w spotkania, zwłaszcza z mieszkańcami Miotka i Drutarni, oraz godziny rozmów nieraz do późnych godzin wieczornych.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Państwu, którzy w tych zabieganych czasach, macie dobre słowo i życzliwość dla naszych pomysłów. To po prostu jest bezcenne. A historie i opowieści, które słyszymy być może któregoś dnia ujrzą światło dzienne w zupełnie nieoczekiwanym wydaniu. Spotkaliśmy się z tak bezinteresowną życzliwością, że po prostu brak nam słów na wyrażenie wdzięczności. Kolejny raz przyznaję, że praca społeczna daje niebywałą satysfację, a jej najpiękniejszymi owocami są LUDZIE.

Przypomnę, że zadanie publiczne "Powróćmy do wspomnień" realizujemy dzięki dotacji Gminy Woźniki natomiast zadanie "Śladami wspomnień" realizowane jest ze środków Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dalszej kolejności omówiono plan na najbliższy czas oraz stan finansów Stowarzyszenia. Pomimo sezonu letniego nie możemy narzekać na brak pracy, ale jest to praca przynosząca wiele satysfakcji i nieoczekiwanych, przemiłych spotkań, życzliwości i dobrego słowa. To dodaje skrzydeł w tej naszej pasji, jaką realizujemy każdego dnia.

Dziękujemy wszystkim, którzy nam ki bicują, a wiemy, że są tacy.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com