Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72224

Dziś nas odwiedziło :  318

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPodpisana kolejna umowa.

Temat : Podpisana kolejna umowa.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-07-25 17:42:15

W dniu 25 lipca 2016  wiceprezes Izabela Cogiel oraz prezes Adam Gabryś, w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach, podpisali umowę o wsparcie realizacji zadania publicznego pod nazwą "Ekowiedz@ na Łowach".  Na mocy tej umowy zrealizowany zostanie druk ulotki związany z niską emisją i będzie to jeden z elementów tegorocznego, szóstego już, Rodzinnego Grzybobrania.

Przy okazji informujemy, że  Rodzinne Grzybobranie 2016 wybierze się na łowy, ponieważ wspierać nas organizacyjnie przy tej inicjatywie będzie Tyskie Koło łowieckie Kania, świętujące w tym roku swój jubileusz 35.lecia. Z tej okazji pojawi się nieco więcej akcentów myśliwskich na naszym dorocznym fastiwalu dla grzybiarzy.

Mamy nadzieję, że Rodzinne Grzybobranie, budujące od 6 lat swoją własną markę, spotka się z Państwa życzliwością i licznym udziałem. Szczegóły, po podpisaniu odpowiednich umów, zostaną opublikowane wkrótce na stronie.

Zadanie "Ekowiedz@ na Łowach" współfinansowane jest ze środków otrzymanych ze Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

 

 

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com