Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   74652

Dziś nas odwiedziło :  322

 
Zajrzyj na nasz profil na FBZ dziejów Drutarni w Gwarku

Temat : Z dziejów Drutarni w Gwarku

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-07-26 10:06:11

Dość pracowite lato mamy tego roku, a to za sprawą prowadzonych jednocześnie trzech projektów, z których jeden dotyczy dzielnicy Kalet - Drutarni.

Cały artykuł o projekcie związanym z reprintem książki Edwarda Goszyka można poczytać w najnowszym Gwarku z dnia 27 lipca 2016 roku.

Przypomnę tylko, że przedsięwzięcie to realizujemy z dotacji, w wysokości 1200 złotych, otrzymanej ze Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach w ramach zadania publicznego z dziedziny kultury pt."Śladami wspomnień".

Zadanie to obejmuje reprint książki autorstwa Edwarda Goszyka na temat Drutarni. Kwota wymieniona w umowie w całości przeznaczona jest na druk reprintu, wszystkie pozostałe czynności wykonujemy w naszym wolnym czasie w ramach pracy społecznej.

Dotychczas udało nam się porozmawiać z kilkunastoma mieszkańcami dzielnicy i raz jeszcze wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas.

Wszystkie zebrane materiały oraz zdjęcia wkrótce trafią do drukarni, a efekty poznamy najprawdopodobniej we wrześniu.

Książkę będzie można otrzymać bezpłatnie do wyczerpania nakładu. Niestety,  ze względu na limit finansowy nakład publikacji nie będzie zbyt liczny, ale będzie można za to pobrać sobie całą książkę w postaci PDF ze strony Stowarzyszenia.

O szczegółach będziemy informować na stronie, a tymczasem zapraszamy do lektury tygodnika Gwarek z dnia 26 lipca 2016.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com