Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72623

Dziś nas odwiedziło :  213

 
Zajrzyj na nasz profil na FBJeszcze pachnie farbą drukarską.

Temat : Jeszcze pachnie farbą drukarską.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-08-01 13:25:18

Zgodnie z harmonogramem zadania publicznego finansowanego przez Gminę Woźniki pod hasłem "Powróćmy do wspomnień" jest oto już na moim biurku świeża, pachnąca jeszcze drukiem książka.

Ta niezwykła pozycja jest reprintem pozycji pana Edwarda Goszyka "Miotek Zielona. Zarys dziejów wsi". Książka wzbogacona została o wiele unikalnych pozycji, czy to fotografii czy widokówek.

Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi Kalinowskiemu za wszechstronną pomoc przy realizacji niniejszego projektu, albowiem publikacja, naszym zdaniem, jest przepiękna oraz zawiera kilka niespodzianek.

Dziękujemy także bardzo serdecznie, raz jeszcze, mieszkańcom Miotka, którzy odezwali się do nas w związku z przygotowywaniem powyższej publikacji, zwłaszcza serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie Grosiak i pani Blandynie Kąkol.

Książkę będzie można otrzymać bezpłatnie, a o tym kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie promujące nasze najnowsze dzieło, poinformujemy po ustaleniu szczegółów i miejsca.

Pan Piotr Kalinowski stworzył i przekazał  dla naszych czytelników, z własnej inicjatywy, niepublikowane dotąd reprinty pocztówek z Miotka, Dyrd, Sośnicy i Zielonej. Rzadkiej piękności pocztówki można będzie także otrzymać na spotkaniu promocyjnym.

Podgląd reprintów znajduje się tutaj:

http://historia.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&count=21&offset=1&ida=9

 

Osoby zainteresowane proszę śledzić stronę Stowarzyszenia ponieważ nie będą wysyłane informacje indywidualnie, budżet projektu nie przewiduje także druku i wysyłania zaproszeń.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com