Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   74687

Dziś nas odwiedziło :  357

 
Zajrzyj na nasz profil na FBGrzybobranie. Święto Dobrych Ludzi.

Temat : Grzybobranie. Święto Dobrych Ludzi.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-09-10 15:55:57

Nie tylko odbierałam dzisiaj cudowne prace naszych najmłodszych mieszkańców (choć pojawiła się przepiękna praca plastyczna dziecka spoza Kalet) , lecz także ... nagrody do konkursów. To wzruszające  i niezwykłe.

Dziękuję dzieciom za ogrom włożonej pracy w swoje małe dzieła sztuki. Rodzicom za wsparcie i pomoc oraz dostarczenie prac konkursowych. Każda praca to ułamek czyjegoś dobrego serca i czasu spędzonego z dziećmi.

Są przepiękne. Nie mogę jeszcze ich pokazać, ale postaramy się o ekspozycję na VI Rodzinnym Grzybobraniu w Parku Miejskim.

Nadal czekam na prace :-) .

Kiedy myślę Grzybobranie, myślę - Dobrzy Ludzie.

Wszystkim, ktorzy na tegoroczne Grzybobranie przekazali  nagrody rzeczowe oraz zaoferowali swoją pomoc serdecznie dziękuję. Powodujecie, że wraca wiara w drugiego człowieka i w to, że jednak warto pracować społecznie, bo to procentuje.

Nie jestem w stanie wyrazić wdzięczności za to co od Państwa dzisiaj usłyszałam i otrzymałam. Wszystkie nagrody rzeczowe trafią do laureatów konkursów, a pieniądze przeznaczymy na drobiazgi dla  najmłodszych.

Dzięki Wam tegoroczne Grzybobranie będzie jeszcze milsze i bogatsze w atrakcje, a przecież o to chodzi w naszej inicjatywie, żeby spędzić czas miło i niebanalnie, ale razem. Bo tylko razem tworzymy nową, ciekawszą jakość naszej codzienności.

 

Grzybobranie niech stanie się więc Świętem Dobrych Ludzi, Życzliwości i Przyjaźni.
Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com