Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
Linki



EKO.naszekalety.eu



HISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72932

Dziś nas odwiedziło :  118

 
Zajrzyj na nasz profil na FB







Z wizytą w Domu Senior Wigor.

Temat : Z wizytą w Domu Senior Wigor.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-10-07 00:19:07

Korzystając z wolnej chwili, któregoś słonecznego wrześniowego przedpołudnia zawitaliśmy do Domu Dziennej Pomocy Senior Wigor.

Mieliśmy okazję podziękować za udział w naszym VI Rodzinnym Grzybobraniu. Przypomnę, że ten piękny Grzyb Muchomor, który stał na scenie został przygotowany właśnie przez Panie i Panów z Domu Senior Wigor.

W otoczeniu uśmiechniętych i bardzo życzliwych Seniorów rozegraliśmy krótką partię Gry Planszowej Tropem Dębowego Liścia. Była to okazja przekonania się co tak naprawdę wiemy na temat przyrody naszych najbliższych okolic. Okazuje się, że całkiem sporo.

Przekazaliśmy także wydane przez Stowarzyszenie Nasze Kalety publikacje autorstwa Edwarda Goszyka do Biblioteczki Seniora . Znalazła się jeszcze malutka chwilka na rozmowę. Było miło i wesoło.

Dziękujemy Pani Kierownik Aleksandrze Cieślik za serdeczne przyjęcie i życzymy Seniorom Dziennego Domu Pomocy ciekawie spędzanych dni i realizacji wielu niebanalnych pomysłów z uśmiechem na twarzach. Mamy nadzieję, że jeszcze będzie okazja do spotkań.

W galerii kilka zdjęć z wizyty:

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=56

 



Autor artykułu : Tania




 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com