Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72199

Dziś nas odwiedziło :  293

 
Zajrzyj na nasz profil na FBZarząd Październik 2016

Temat : Zarząd Październik 2016

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-10-15 09:33:39

Tort, herbatka i odrobinę mocniejsze akcenty towarzyszyły październikowemu zebraniu Zarządu Stowarzyszenia Nasze Kalety, które odbyło się 14 października 2016 r w Restauracji Literatka.

Spraw nazbierało się sporo; przede wszystkim omówiliśmy przebieg tegorocznego Grzybobrania. Zanotowaliśmy sobie słabe punkty, oraz chwaliliśmy się tymi, które uważamy za mocne. Padło kilka propozycji co do przyszłorocznego święta grzybów.

Omówiliśmy rozliczane właśnie projekty, zrealizowane we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Tarnowskich Górach, Gminą Woźniki oraz nasz autorski Ekowiedz@Geo.

Zaplanowaliśmy przedsięwzięcia na najbliższe miesiące oraz początek roku 2017.

Przedyskutowaliśmy trwające zbieranie materiałów do publikacji wspomnieniowej o zmarłym niedawno Panu Edwardzie Goszyku. Publikację przygotowuje oraz materiały zbiera Radosława Radziwończyk Gabryś, która omówiła jak przebiegają prace nad tym dziełem, oraz przedstawiła wyniki dotychczasowych spotkań z Przyjaciółmi i znajomymi oraz sąsiadami Edwarda Goszyka. Poinformowała także o zaplanowanych kolejnych spotkaniach związanych z ww. wydawnictwem. Wszystkich, którzy zechcą podzielić się swoimi wspomnieniami zapraszamy do kontaktu.

Do Stowarzyszenia napływają wnioski o wstąpienie do naszej organizacji. Po dyskusji zdecydowano, że zostaną one rozpatrzone wkrótce.

Był także czas na podsumowanie ostatnich wydarzeń w mieście, którego wszyscy jesteśmy mieszkańcami.

Na zakończenie Adam Gabryś wraz z Jerzym Winszczykiem podjęli się organizacji zupełnie nowego przedsięwzięcia.

Wszystkim, którzy znaleźli czas aby spotkać się tego piątkowego wieczoru dziękujemy.

Gości Literatki przepraszamy, bo nie byliśmy najciszej zachowującą się grupą tego dnia i liczymy na wyrozumiałość zarówno Państwa jak i Właścicieli Restaturacji.

 Autor artykułu : Stowarzyszenie Nasze Kalety
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com