Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72519

Dziś nas odwiedziło :  109

 
Zajrzyj na nasz profil na FBZarząd luty 2017

Temat : Zarząd luty 2017

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-02-17 22:10:46

17 lutego 2017 w Restauracji Gościnna odbyło się spotkanie Zarządu Stowarzyszenia Nasze Kalety. Poza Zarządem w spotkaniu wzięli udział goście.

W przyjaznej i  swobodnej atmosferze omówiono zarys planów na rok obecny i podsumowano wstępnie wszystko to, co zrealizowano w roku 2015 roku.

Było nam bardzo miło obradować w towarzystwie nowego członka naszej organizacji.

Porządek obrad obejmował :

- omówienie spraw księgowych;

- podsumowanie Balu Charytatywnego;

- pomysł na Kiermasz Wiosenny;

- rozpatrzenie wniosków o członkowstwo w Stowarzyszeniu;

- małe granty LGD ;

- wnioski ogólne.

Przewodniczącym zebrania został prezes Adam Gabryś, który kolejno omawiał punkty porządku obrad, w tym zwłaszcza przeanalizowano kwestię wnioskowania o małe granty do koszęcińskiej Leśnej Krainy Górnego Śląska oraz sposób finansowania pomysłów na przedsięwzięcia roku 2017.

Przedyskutowano między innymi zasady naboru do wniosków grupy LGD, które delikatnie mówiąc, nie są przyjazne organizacjom o tak skromnym budżecie jakim jest Stowarzyszenie Nasze Kalety.

Omówiono projekty będące w realizacji, w tym prace związane ze zbieraniem materiałów o dzielnicy Jędrysek oraz gromadzeniem wspomnień o Edwardzie Goszyku.

Zdecydowano, że osoby, które aplikowały o członkowstwo w Stowarzyszeniu Nasze Kalety zostaną zaproszone do udziału w najbliższym przedsięwzięciu na zasadach wolontariatu. Wszyscy zebrani zgodnie podkreślili, że jest nam ogromnie miło, że są w mieście osoby tak życzliwie oceniające prace stowarzyszenia i chętne do społecznej pracy na rzecz lokalnego środowiska.

Spotkanie zakończyło się późnym wieczorem, Prezes Zarządu dziękuje wszystkim za poświęcenie swojego wolnego wieczoru na spotkanie w celu omówienia bieżących spraw Stowarzyszenia.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com