Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   126852

Dziś nas odwiedziło :  122

 
Zajrzyj na nasz profil na FBDary Serca.

Temat : Dary Serca.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-03-24 14:41:47

Ze szczerą pasją i urzekająco w swej serdecznej trosce zareagowała Prezes kaletańskiej grupy plastycznej Inspiracje Pani Jadwiga Mika na prośbę o przyłączenie się do wydarzenia dla Szymona Pomaganie przez Zabawę.

Na zdjęciu znajdują się piękne i niezwykłe DARY SERCA. Zwłaszcza znajdujący sie na pierwszym planie obrazek będący cenną pamiątką z pobytu w Fatimie.

Dzieła te będzie można nabyć na kiermaszu w najbliższą niedzielę - 26 marca 2017 - w Restauracji Literatka. Zapraszay do udziału, można wziąć udział w loterii fantowej, do której przyczyniło się wiele życzliwych osób, firm, przedsiębiorców i mieszkańców nie tylko miasta Kalety. Nieustannie zaskakujecie mnie Państwo swoją bezinteresowną dobrocią i życzliwością.

Będzie także Kiermasz ozdób świątecznych uroczej Magicznej Latarenki, domowe wypieki, występy Przedszkolaków z Przedszkola Mali Odkrywcy, gala strażaków i policjantów,  pokaz pierwszej pomocy oraz prelekcja "Zwierzęta Leśne i ich środowisko" przygotowana przez Tyskie Koło Łowieckie "Kania".

Przypomnę, że to właśnie właściciele Literatki są inicjatowami i organizatorami wszystkich przedsięwzięć tego dnia. Wielki szacunek dla Martyny i Tomasza Góreckich, którzy w przygotowanie atrakcji wkładają wiele pracy, czasu i serc.

Pani Prezes Inspiracji - czyli Jadwiga Mika - osobiście poprowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci, które mieć będą miejsce około godziny 17 :00 wraz z warsztatami rzeźby w drewnie, które poprowadzi Pan Gerard Mazur.

Około 17:30 będzie można wspólnie zrobić pizzę, a wieczorem zrelaksować się przy piosence dobrze przyprawionej grupy PIEPRZYK.

 

więcej zdjęć w galerii : http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=62Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com