Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   74689

Dziś nas odwiedziło :  359

 
Zajrzyj na nasz profil na FBDZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!

Temat : DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-03-26 21:17:37

Każdy z Was, kto dziś poświęcił swój wolny dzień i przybył do Literatki ma swój udział w poprawie stanu zdrowia naszego Szymonka.

Dziś - 26 marca 2016 - przyczyniliście się wszyscy do niejednej łzy wzruszenia.

Każdemu z Was chciałabym bardzo bardzo serdecznie podziękować. Kwota zebrana z wszystkich stanowisk, z loterii fantowej oraz ze słoika na barze to ponad 5 tysięcy złotych ( i jeden grosz ).

Jest tyle ludzi, którym należy się wielki szacunek i podziw .

Kochani moi, mieszkańcy miasta Kalety, wszyscy członkowie i wolontariusze, wszyscy darczyńcy, wszyscy którym nie szkoda było poświęcić wolną niedzielę ( czasem jedyny wolny dzień w tygodniu, wiem ) DZIĘKUJĘ WAM w imieniu Szymona. To dzień pełen wytężonej pracy, ale też pozytywnych wzruszeń.

Jeśli jest choć cień szansy, że Szymonek będzie samodzielny proszę wykorzystajmy ten cień. Dziś udowodniliście, że też tak myślicie.

O naszym przedsięwzięciu informowało Radio Katowice, serdecznie dziękuję za obecność Przyjaciół (oraz ich Przyjaciół) z Radia nie tylko, aby nagrać wstawkę do emisji, ale także, aby przekazać gadżety i dorzucić się do loterii fantowej.

Dziękuję red. Jarosławowi Myśliwskiemu za zamieszczenie relacji w tygodniku Gwarek.

Dziękuję Kasi, Kasi i Gosi za wolontarystyczną pomoc i zorganizowanie nie tylko wsparcia kiermaszu, ale przede wszystkim za zajęcie się dziećmi i zorganizowanie im kreatywnie czasu. Dziękuję Bartkowi i Tymkowi za pomoc w przygotowaniu sali bladym niedzielnym świtem.... To piękne.

Dziękuję Jadzi Mika za poświęcenie dnia na warsztaty plastyczne oraz przekazanie cennych obrazów. Pani Prezes - melduję, że trafiły one w szlachetne ręce.

Dziękuję Rodzicom Martyny Góreckiej : Tacie za ZAJĄCE ( to był HIT wydarzenia) oraz Mamie za ciastka ( i za DOBRE SŁOWO oraz UŚMIECH promienny :-)

Dziękuję Basi Smoleń i całej jej Rodzinie, za to że ZAWSZE ZAWSZE można na nich liczyć.

Dziękuję Gosi Kulisz i Ani Kopeć z An Ma za świąteczne gadżety.

Dziękuję Pani Zenonie Krzywańskiej za fanty i za obraz.

Dziękuję Iwonie Gansiniec z IVIVI FASHION, za fanty, obecność  ( oraz za całokształt i za dobre słowo, na które liczyć możemy ZAWSZE!) .

Dziękuję Pani Ani i Damianowi Plucińskim za ich otwarte serce, pracowitość i zawsze chęć pomocy.

Dziękuję Pani Danucie Myrcik, Dominikowi Myrcik i Magdzie i Tomaszowi Marona za przepyszne babeczki.

Dziękuję naszym członkom: Jurkowi, Janowi, Ani, Sabinie, Halinie, Izie, Agacie za zaangażowanie i dyżurowanie na stanowiskach kiermaszowych. Magdzie, Adamowi i moim synom za pomoc i wsparcie :-)

Strażakom i policjantom, za przybycie i ciekawe prezentacje... och działo się :-)

Dziękuję Pani Elżbiecie Karmańskiej za cudowne wręcz fanty, Pani >>>>> >>>>>> oraz Pani ::::: :::::  a także Pani ___ ____, które prosiły o anonimowość, ale przekazali fanty o sporej wartości, dziękuję Joannie Gabryś oraz Pani Agnieszce Mazur, Pani Ludmile Wawrzyniak, Pani Joannie Wojsyk, Pani Ani Peła, Pani Grażynie Howaniec, Pani Katarzynie Grund Pociepnik z Bielizny Catrin, Pani Ewie Sendel z Bukieciarni, Beacie i Henrykowi Wojsyk i Państwu Brol z (mojego ulubionego) kiosku w Jędrysku, Państwu Olszewskim z Apteki Rodzinnej w Jędrysku, Pani Monice Wąsińskiej Szreter ( kuferek ! ) Pani Monice Maruszczyk i Adamowi Ilga za cudownej urody kartki, które dotarły nocną porą.... Państwu Pisarskim i Pani Gabrieli Maruszczyk, Gabrysi Nowak, Pani Aleksandrze Lisieckiej, Tomkowi i Sabinie Howaniec, Pani Oliwii Bryła....

Nie o wszystkich wiem, ale wszystkim bardzo dziękuję. Dobro powraca i wróci do Was któregoś dnia ja to wiem na pewno.

Dziękujemy zespołowi Pietrzyk za cudowny koncert na zakończenie dnia. Jestem urzeczona głosem wokalistki pani Hanny Jakubowskiej. Koncert był doskonałym finałem tego co działo się, szkoda, że tak ambitnych, pięknych wykonań jest w naszym mieście mało... cudowne po prostu. Jeśli gdzieś kiedyś będziecie mieli szansę ich posłuchać to zróbcie to koniecznie.

O grupie Pieprzyk na ich fanpageu tutaj: https://www.facebook.com/Pieprzyk.duet/?fref=ts

Relacja oraz fotorelacja pojawią się na stronie jutro.

A nade wszystko dziękuję za inicjatywę i ogrom pracy Państwu Martynie i Tomaszowi Góreckim, bo to od nich wszystko się zaczęło. Dziękuję, że jesteście!Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com