Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   74666

Dziś nas odwiedziło :  336

 
Zajrzyj na nasz profil na FBJubileusz 10lecia Stowarzyszenia Społeczno Kulturalnego

Temat : Jubileusz 10lecia Stowarzyszenia Społeczno Kulturalnego

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-05-17 03:14:45

Na zaproszenie naszych Przyjaciół ze Stowarzyszenia Społeczno Kulturalnego w Kaletach, spotkaliśmy się w dniu 16 maja 2017 roku w Miejskim Domu Kultury, aby wspólnie świętować Jubileusz 10lecia istnienia tej grupy.

Spotkanie zostało perfekcyjnie zorganizowane i opracowane.  Wszyscy, a przede wszystkim Pani Prezes Maria Rogocz,  włożyli wiele pracy, aby uroczystość przebiegła w sympatycznej i bardzo rodzinnej atmosferze.

Mieliśmy przyjemność wysłuchać ciekawych opowieści i pooglądać kilka skeczy przygotowanych przez członków Stowarzyszenia. Były ciekawostki, dowcipy, przyśpiewki i czas na swobodne rozmowy w podgrupach.

W tak miłym gronie czas płynął niezwykle szybko i nawet się nie zorientowaliśmy kiedy z popołudnia stał się wieczór i trzeba się było pożegnać.

Życzymy Państwu wiele dobra od innych, nieustannych niezwykłych pomysłów, a przede wszystkim zdrowia i chęci. 10 lat istnienia Stowarzyszenia to szczególna okazja, przy której chcemy z całego serca wyrazić Wam szacunek za to, że stanowicie  dla nas i wielu innych, skarbnicę doświadczenia, wartości i wiedzy. To od Was właśnie uczymy się pracy społecznej i Wy, będąc najpierw naszymi przewodnikami  po społecznych drogach, stanowicie dla nas wsparcie i często także pomoc, ukazując nam sposoby rozwiązywania różnych problemów z perspektywy, którą zyskuje się  wraz z upływem lat.

Drodzy Państwo, z Okazji tej pięknej Rocznicy, a były to lata wytężonej pracy społecznej, życzymy serdecznie, aby dalsza działalność Stowarzyszenia Społeczno - Kulturalnego wypełniona była jak Polska Złota Jesień - wszystkimi barwami złota, czerwieni, brązów i zieleni. Barwami wzajemnej troski, miłości i serdecznej przyjaźni.

Gorąco dziękujemy za to, że mogliśmy wspólnie z Państwem świętować ten wieczór.

Galeria z wydarzenia:

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&count=20&offset=0&ida=66

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com