Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72898

Dziś nas odwiedziło :  84

 
Zajrzyj na nasz profil na FBEkoAktywni 2017

Temat : EkoAktywni 2017

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-06-11 09:42:24

W ulewnym deszczu, w dniu 10 czerwca 2017 roku delegacja Stowarzyszenia Nasze Kalety w składzie Sabina Howaniec, Agata Machura i wiceprezes stowarzyszenia Izabela Cogiel-Kocyba, wzięła udział w uroczystości wręczenia nagród w konkursie EkoAktywni.

Konkursy pn. „EkoAktywni” organizowane są przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach od 2008 roku. Kierowane są do organizacji pozarządowych  oraz do grup nieformalnych (np. szkolnych klubów ekologicznych) prowadzących działalność lub realizujących programy z zakresu edukacji ekologicznej, ochrony przyrody, profilaktyki zdrowotnej dzieci z obszarów na których występują przekroczenia standardów jakości środowiska.
Celem konkursów jest zachęcenie organizacji do zwiększonej działalności w zakresie szeroko pojętej edukacji ekologicznej i nagrodzenie za prowadzoną dotychczas działalność.

Piknik wraz z wręczaniem nagród odbył się w Ośrodku Harcerskim, który zlokalizowany jest w Parku Śląskim w Chorzowie. Miło nam jest poinformować, że ponownie znaleźliśmy się w gronie laureatów tegorocznej edycji! Zostaliśmy nagrodzeni czekiem na kwotę 5.000 zł za naszą działalność proekologiczną. Dziękujemy Burmistrzowi Miasta Kalety za nominację do tego konkursu, otrzymanie jej jest dla nas niewątpliwie motywujące oraz mobilizujące do dalszych działań w sferze ekologicznej.

Jest to dla nas tym cenniejsza nagroda, że pracujemy w niewielkim gronie zapaleńców i nieraz zmagamy się ze sporymi trudnościami na drodze naszych przedsięwzięć.

Dziękujemy i bardzo się cieszymy.

Nagroda przeznaczona zostanie na przedsięwzięcia o charakterze ekologicznym, o czym poinformujemy już wkrótce.

 

 Autor artykułu : Izabela Cogiel
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com