Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72182

Dziś nas odwiedziło :  276

 
Zajrzyj na nasz profil na FBEkowiedz@ Hydro NABÓR do projektu

Temat : Ekowiedz@ Hydro NABÓR do projektu

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-06-29 09:17:27

W miesiącach letnich realizowany będzie projekt Ekologiczny Stowarzyszenia Nasze Kalety, który obejmuje między innymi jednodniowe warsztaty wyjazdowe. Wstępny termin wyjazdu to niedziela 23 lipca 2017.

Celem nadrzędnym niniejszego projektu jest realizacja innowacyjnych warsztatów edukacyjnych w centrum Hydropolis we Wrocławiu. Planujemy  zorganizowanie warsztatów wyjazdowych dla grupy mieszkańców powiatu tarnogórskiego. Centrum wiedzy na temat wody zostało otwarte w 2015 i jest to jedyny taki obiekt w Polsce i jeden z nielicznych na świecie.

To bardzo nowoczesne centrum wiedzy, gromadzące w jednym miejscu nowinki techniczne i ciekawe ekspozycje. Staramy się pełnić misję edukacyjną także poprzez proponowanie innowacyjnych możliwości zdobywania wiedzy w miejscach niedostępnych na co dzień mieszkańcom małych miejscowości, jaką są Kalety.

Centrum Hydropolis specjalnie dla grup szkolnych proponuje łączoną ofertę zwiedzania wystawy i interaktywnych warsztatów edukacyjnych. To rozwiązanie, dzięki któremu uczniowie odkryją związane z wodą zjawiska z pogranicza biologii, geografii, fizyki i chemii zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Prowadzone przez przewodników warsztaty trwają ok 45-minut – tematyka zajęć odpowiada wiekowi uczniów i realizuje obowiązujące podstawy programowe.

Zapraszamy mieszkańców miasta do udziału w naszym ekologicznym projekcie. Zgłoszenia proszę nadsyłać na adres mailowy:

Radora@interia.pl

W treści maila należy podać:

1. Imię i nazwisko uczestnika

2. Datę urodzenia i PESEL

Ilość miejsc jest ograniczona, szczegóły zostaną podane po przeprowadzeniu naboru.

Liczy się kolejność zgłoszeń, pierwszeństwo w naborze będą mieli członkowie oraz wolontariusze Stowarzyszenia.

 

Celem jest trwałe rozbudzenie zainteresowania tematyką wody w najszerszym zakresie, zdopingowanie do zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi.

Zainteresowanych  Hydropolis we Wrocławiu zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej placówki:

http://hydropolis.pl

Projekt realizowany jest dzięki grantowi ze Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, a współorganizatorem jest miasto Kalety.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com