Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72977

Dziś nas odwiedziło :  163

 
Zajrzyj na nasz profil na FBSpotkanie pod Jabłonką.

Temat : Spotkanie pod Jabłonką.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-07-09 15:04:07

Przyzwyczajeni do grymasów pogodowych nie zważaliśmy na deszcz i burzę przygotowując tradycyjne już, doroczne, spotkanie pod jabłonką. Miało ono miejsce w ogrodzie prezesa w dniu 7 lipca 2017  i już od godziny 19 ogród rozbrzmiewał gwarem rozmów, śmiechu i dobrej muzyki.

To taki cudowny letni  czas na nieformalne rozmowy, żarty i swobodę w gronie serdecznych przyjaciół. Poza omawianiem bieżących spraw i realizowanych projektów, dyskutowaliśmy nad najbliższymi planami i trapiącymi nas kłopotami, dzieliliśmy się pomysłami i szukaliśmy nowych inspiracji.

Był śmiech i nostalgia, były zabawy i dobre jedzonko. Nie zabrakło wspomnień, chwil na milczenie i czasu na nocne Polaków rozmowy.

Zwłaszcza te ostatnie w magicznym kręgu płonących bierwion, trzaskających wspomnieniami z dzieciństwa, na łonie natury, wśród owocowych drzew i zapachów niesionych przez ciepły wiatr, trwały i nie chciało nam się kończyć choć pora późna już była..

Pomimo popołudniowego deszczu, wieczór wypogodził się i była pogoda na tyle dobra, że można było siedzieć długo w noc i tylko księżyc zadumany słuchał tego co działo się przy ognisku pod jabłonką.

Wszystkim dziękujemy za obecność i za całoroczną pracę na rzecz lokalnej społeczności. Tym, którzy na wakacyjnych wyjazdach, życzymy udanego wypoczynku, tym, którzy w pracy życzymy miłej atmosfery i do zobaczenia znów.

Więcej zdjęć prześlemy uczestnikom indywidualnie.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com