Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72602

Dziś nas odwiedziło :  192

 
Zajrzyj na nasz profil na FBNigdy dość rozmów i spotkań.

Temat : Nigdy dość rozmów i spotkań.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-09-25 12:17:43

Nigdy dość rozmów, jeśli mądre i odkrywcze, nigdy dość spotkań, jeśli otwarte i w życzliwej, pogodnej atmosferze.

I takie ono było, dzisiejsze ( w dniu 25 września 2017 ) spotkanie z Panią Edytą Gleich, trenerką, doradczynią i coachem z dziedziny ekonomii społecznej.

Pani Edyta dotarła do siedziby Stowarzyszenia Nasze Kalety, przy ulicy Mickiewicza 7, uroczym wrześniowym przedpołudniem, aby porozmawiać z nami o tym, co można wspólnie zdziałać, jakie podjąć dalsze kroki dla dobra lokalnej społeczności, a także - co nie mniej ważne - dla własnego rozwoju.

W spotkaniu wzięła udział także Pani Maria Rogocz, prezes Stowarzyszenia Społeczno Kulturalnego. Reprezentowaliśmy wspólnie organizacje pozarządowe działające na terenie gminy Kalety. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i aktywny udział w dyskusji. Rozmowa okazała się arcyciekawa.

 

 

Była to prawdziwa burza pomysłów i kopalnia wiedzy dla nas. Co prawda czasu mieliśmy niewiele, ale sądzę, że pomysły, ktore zrodziły się w czasie tych kilku godzin, wkrótce zaowocują konkretnymi przedsięwzięciami. W trakcie spotkania chwaliliśmy się osiągnięciami i projektami naszych organizacji, zastanawialiśmy się także nad naszymi słabymi i mocnymi punktami. Troszeczkę utyskiwaliśmy, ale tylko troszeczkę, a przede wszystkim szukaliśmy wspólnych punktów, od których można zacząć coś nowego. Padły konkretne propozycje oraz niektóre bardzo jeszcze niejasno zarysowane, ale od czegoś trzeba zacząć i najważniejszy jest ten pierwszy krok. Został on dzisiaj zrobiony, moim zdaniem.

Było inspirująco, motywująco i niezmiernie ciekawie. Jest tyle możliwości...  Pani Trener pokazała nam ścieżkę oraz źródła internetowe, omawiając niektóre sprawy, o których nie mieliśmy pojęcia.

Bardzo dziękujemy Pani Trener za spotkanie i zapraszamy ponownie, na pewno będzie o czym rozmawiać. Do zobaczenia zatem.

 
Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com