Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72293

Dziś nas odwiedziło :  387

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPotrzebujesz Pomocy Prawnej? Jest możliwość.

Temat : Potrzebujesz Pomocy Prawnej? Jest możliwość.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-09-27 13:36:46

Może nie każdy wie, że krakowska organizacja pozarządowa Klub Jagielloński prowadzi nieodpłatną pomoc prawną dla osób w potrzebie. Pomoc uzyskać można w Punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej koordynowanym przez Hannę Groborz z ww. organizacji.

Jak informuje Pani Hanna Groborz, czasy w jakich obecnie żyjemy to czasy, kiedy coraz trudniej jest samemu rozeznać się w obowiązujących przepisach i dociekać swoich praw. Coraz trudniej jest nam także zdawać sobie sprawę z ciążących na nas obowiązkah. Trudną do przekroczenia barierą jest często brak środków finansowych, dlatego system nieodpłatnej pomocy prawnej stara się skutecznie pomagać w rozwiązywaniu takich problemów. Porada prawna, którą można uzyskać w kaletańskim magistracie,  to nie tylko wyrównywanie szans w dostępie do profesjonalnej pomocy prawnika, lecz również skuteczny sposób rozwiązania problemu oraz  pomoc w sporządzaniu projektu niektórych pism.

W siedzibie Stowarzyszenia można otrzymać ulotkę informacyjną, a punkt działa w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Żwirki i Wigury 2. Pomocy udzielają adwokaci lub radcy prawni. Godziny pracy punktu:

Poniedziałek 8:00 - 12:00

Wtorek 14:00 - 18:00

Środa 8:00 - 12:00

Czwartek 14:00 - 18:00

Piątek 14:30 - 18:30

Punkt ten działa dzięki dofinansowaniu przez powiat tarnogórski i szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem internetowym : powiattarnogorski.npp-kj.pl

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com