Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   13337

Dziś nas odwiedziło :  419

 
Zajrzyj na nasz profil na FBKonsultacje marketingowe w TVP

Temat : Konsultacje marketingowe w TVP

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-11-13 12:47:01

W ramach projektu OWES, w którym Stowarzyszenie Nasze Kalety bierze udział, zrealizowaliśmy dziś indywidualne szkolenie w dziedzinie promocji i marketingu. Szkolenie odbyło się w Polskiej Telewizji Katowice, w Katowicach; Stowarzyszenie Nasze Kalety reprezentowaliśmy wspólnie z prezesem Adamem Gabryś.

Działanie to odbyło się w ramach świadczenia profilowanych usług doradczych na rzecz efaktywnego funkcjonowanie podmiotów ekonomii społecznej. Spotkania z profesjonalistami, które dane nam są od pewnego czasu, uświadamiają nam po pierwsze jak mało wciąż wiemy na tematy bliskie działaniom naszego stowarzyszenia, a po drugie jak jest wiele zwykłej ludzkiej życzliwości dla przedsięwzięć, które realizujemy w mieście Kalety.

Wszędzie gdzie się pojawiamy i opowiadamy zakres wykonywanych przez nas projektów, rzeczy, które już udało nam się zrealizować i te, nad którymi pracujemy, spotykamy się najpierw z niedowierzaniem, a potem życzliwym podziwiem. To naprawdę motywujące i bardzo się cieszymy, że spotykamy takich pozytywnych ludzi, wierzących w nas i w nasze przedsięwzięcia.

Dziś przekazano nam jak się obracać w kręgu marktingu, uzyskaliśmy doradztwo marketingowe, odbył się warsztat tworzenia strategii marketingowej, rozmawialiśmy także o  opracowaniu marketingu dla organizacji pozarządowej takiej jaką jest Stowarzyszenie Nasze Kalety. Rozmawialiśmy o reportażu zrealizowanym już przez TVP3, oraz o pomysłach na promocję wydarzeń przyszłości. No i chwaliliśmy się zadaniami, które udało nam się dotychczas wykonać, w tym między innymi o Grzybobraniu, Zlocie Perthesa, Zjeździe na Byle Czym oraz Towarzyskim Pieczeniu Pierniczków.

 

Szkolenie poprowadziła pani Urszula Szwed, która nam opowiedziała co i jak możemy zrobić dla promocji i marketingu naszego Stwarzyszenia, podpowiedziała kilka rozwiązań, ale przede wszystkim otworzyła nam oczy na wiele nowych rzeczy, które są w zasięgu naszych możliwości.

To było ciekawe, motywujące i inspirujące przedpołudnie.  Efekty już za chwilę.

Raz jeszcze dziękujemy w tym miejscu pani Edycie Gleich za całokształt, a dla osób, które jeszcze nie widziały materiału TVP3 w cyklu Kalejdoskop Dobrych Miejsc podajemy linka do reportażu :

https://www.youtube.com/watch?v=ukzeawIR1X4

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2021

Designed by bambynek.com