Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72285

Dziś nas odwiedziło :  379

 
Zajrzyj na nasz profil na FBLukier, cud, miód.

Temat : Lukier, cud, miód.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-11-21 10:42:00

Grunty, działki, pomoc doradcza, montaż finansowy, wsparcie urzędników Urzędu Miasta oraz wszechstronna pomoc ze strony Burmistrza Miasta. Tak, to nie sen, takie obietnice padły dziś z ust  włodarza miasta Kalety na spotkaniu, które z naszej inicjatywy odbyło się w gabinecie Pana Burmistrza.

Jesteśmy przekonani, że to prawdziwe słowa i wkrótce zostaną przekute w czyn. Jest nam bardzo miło, że możemy liczyć na wsparcie i pomoc ze strony samorządu lokalnego.

W spotkaniu wzięła udział także urzędniczka pani Agnieszka Kwoka, nasza pierwsza Prezes Alina Matlik, obecny prezes Stowarzyszenia Adam Gabryś oraz ja.

Na początku spotkania przekazałam burmistrzowi 4 egzemplarze publikacji "Z dziejów Jędryska", efekt naszego ostatniego projektu współfinansowanego przez Miasto Kalety oraz Powiat Tarnogórski.

Przedstawiliśmy nasze projekty - na razie w fazie wstępnej - które chcemy dołączyć do procesu rewitalizacji Miasta Kalety. Powstały 4 koncepcje, nad każdą pracuje osobna grupa. Liczymy na to, że uda się zrealizować wszystkie, ale wiele nie zależy  od nas, my możemy jedynie przygotować projekty tak dobrze jak potrafimy.

Stowarzyszenie Nasze Kalety już od zarania swojego istnienia dziala na rzecz i promocję miasta Kalety. I owszem - chwalimy się. Ale tylko tym, na co ciężko zapracowaliśmy pracą wlasną, często kosztem rodzin, zarwanych nocy czy urlopów. Wiele rzeczy nam się nie udaje, ale sporo - tak. Zachęcamy mieszkańców do integracji, wspólnego spędzania czasu, motywujemy do działania, pomagamy innym, prowadzimy przedsięwzięcia i projekty cykliczne, udzielamy się charytatywnie. 

Nie przypisujemy sobie nie swoich zasług.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com