Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72176

Dziś nas odwiedziło :  270

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPierniczki z misją

Temat : Pierniczki z misją

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-12-04 14:59:10

Jak co roku w ten magiczny, adwentowy czas, kto tylko mógł oderwać się od codziennej  bieganiny i poświęcić trochę czasu, zjawił się w naszej niedużej kuchni, aby wspólnie wykonać dobrą robotę.

Ciasto piernikowe, tradycyjnie nastawione już w październiku, pachniało tego wieczoru nadzwyczaj aromatycznie, lukier był wspaniale puszysty, a dekoracje się udawały nad podziw.

To nasze kolejne Towarzyskie Pieczenie Pierniczków zaowocowało niemal setką torebek z ciasteczkami, a w każdym z nich ułamek czyjegoś serca, czyjeś dobre życzenie, czyjaś dobra dłoń i czyjeś ciche westchnienie.

To Pierniczki z Misją.

Prosimy przyłączcie się do tej Misji i pojawcie się w sobotę 9 grudnia 2017 w "podkowie", bo tam właśnie Niepubliczne Przedszkole "Bystrzaki" Pani Doroty Mazan organizuje kiermasz ozdób i ciast świątecznych. Zbieramy pieniądze na komunikator mowy dla naszego mieszkańca i sąsiada Szymonka Wojtali. Każda obecność się liczy i każda złotówka.

Może nie kupimy jakieś bluzki, może nie wypijemy jednego piwa, może nie zjemy jakiegoś batonika, to taki drobiazg, ale grosz do grosza i uzbiera się cała kwota potrzebna do poprawienia życia Szymonka.

O tym Chłopcu właśnie mówiliśmy w reportażu, który emitowany był na atenie TVP3 w cyklu "Kalejdoskop Dobrych Miejsc", tutaj można go sobie przypomnnieć :

https://www.youtube.com/watch?v=ukzeawIR1X4

Galeria znajduje się tutaj, pozostałe zdjęcia prześlemy na privy ;-)

http://naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=76Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com