Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72294

Dziś nas odwiedziło :  388

 
Zajrzyj na nasz profil na FBWigilijka 2017

Temat : Wigilijka 2017

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-12-16 23:02:40

W ten czas zabiegany, gdy miotamy się pomiędzy odkurzaczem, mopem, sklepami i prezentami. w ten czas, gdy w głowie ciągle długa lista spraw do odhaczenia, gdy wciąż tyle do zrobienia, załatwienia, upieczenia, przystrojenia, znaleźliśmy jedną chwilkę, aby pobyć razem, porozmawiać i pośmiać się.

Tym razem w restauracji Figaro, spotkaliśmy się tuż przed Świętami, aby spędzić razem ten niezwykły czas, złożyć sobie wzajemnie życzenia, przełamać opłatkiem i pogadać o codziennych, zwykłych sprawach.

To wieczór wielu niespodzianek. Prawie wszystkim z nas udało się wyrwać z szaleństwa przedświątecznego zamieszania, przygotować drobny upominek i przybyć do Figaro.

Stowarzyszenie zaskoczyło swojego Prezesa prezentem urodzinowym, kwiatami, szampanem i pysznym tortem. Prezes DZIĘKUJE ( !!! ) Prezent się Wam udał i z pewnością będzie przydatny w codziennej pracy. Wielkie wielkie podziękowania dla Was.

Prezes dziękuje wszystkim za ofiarną pracę przez cały rok, za wszystkie wspólnie zrealizowane projekty, za to, że można na Was zawsze liczyć, że pojawiacie się wszędzie tam, gdzie potrzeba pracowitej dłoni, życzliwości, dobrej energii i uśmiechu. Wiele się wydarzyło, kończymy powoli pracowity rok. Prezes dziękuje także za to, że choć wszyscy bardzo zapracowani, znaleźliście sposób, aby porzucić codzienne obowiązki i  pojawić się tego wieczoru w Figaro

A dziś było zwyczajnie miło, gwarno i wesoło, zjedliśmy pyszną kolację, posiedzieliśmy sobie tak po prostu. Niewiele mamy chwil na oddech, spokojne rozmowy, śmiech i żart. Potrzebne one są czasem jak powietrze.

Przybył także Niespodziewany Gość - Święty Mikołaj. Wzbudził on swoim wejściem powszechne zainteresowanie i ciekawość wśród dzieci, po czym wręczył grzecznym członkom Stowarzyszenia Nasze Kalety prezenty. Okazało się, że niezwykle trafnie dobrane i cieszące obdarowanych. Brawo dla Mikołaja ! Było przy tym sporo śmiechu i przekomarzania, czasem żartu, czasem wiersza, była także piosenka i szeptane do ucha Mikołaja sekrety. Piękne chwile.

Och, żeby takich wieczorów było może trochę więcej w roku...

W linku poniżej galeria, pozostałe zdjęcia na priv :


http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=77Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com