Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72514

Dziś nas odwiedziło :  104

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPromocja tomików wierszy.

Temat : Promocja tomików wierszy.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-01-22 12:27:18

Prezentujemy zaproszenie, które dotarło do nas dla członków Stowarzyszenia Nasze Kalety.

Miejski Dom Kultury w Kaletach organizuje uroczystą promocję dwóch tomików wierszy Pani Marii Rogocz w dniu 25 stycznia 2018 o godzinie 17:00.

Pani Marii Rogocz nikomu nie trzeba w naszym mieście przedstawiać.

Jest to niezwykle aktywna mieszkanka miasta Kalety. Urocza, dowcipna, mądra, nieustannie uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia, choć ono nie zawsze odpłacało jej tym samym. Pomimo trudnej i nieraz, pod górkę, wędrówki dnia codziennego zawsze znajdzie czas dla drugiego człowieka, zwłaszcza człowieka w potrzebie.

 

Była burmistrz miasta, obecnie założycielka i Prezes prężnie działającego i bardzo aktywnego Stowarzyszenia Społeczno Kulturalnego, urodzony społecznik, a przy tym laureatka wielu wyróżnień i nagród. Wśród szeregu aktywności o przeróżnych aspektach, zajmuje się, z sukcesami, pisaniem poezji.

 

W najbliższy czwartek spotkajmy się w Miejskim Domu Kultury, gdzie odbędzie się promocja kolejnych w Jej dorobku tomików poezji o niezwykle zróżnicowanej tematyce. Znajdziemy tu wiersze o późnej miłości, przyjaźni, rozpaczy, szczęściu, pięknie przyrody, o starości, zdrowiu, a nawet o grzybobraniu. Jest też grupa wierszy, która charakteryzuje nasze wady, np kłamstwo, lenistwo, obojętność,pychę, pochlebstwo, kłótliwość, egoizm, naiwność, hipokryzję, zarozumiałość itp. W jednym tomiku jest tych wierszy ponad 8o , a w drugim sto.

 

Dziękujemy za zaproszenie.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com