Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72989

Dziś nas odwiedziło :  175

 
Zajrzyj na nasz profil na FBII Kameralny Bal Charytatywny.

Temat : II Kameralny Bal Charytatywny.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-01-28 03:37:54

Pomysł był Jurka, współpraca Izy i Ani.

Udało się.

To już drugi raz.

Kilkadziesiąt par, w dniu  27 stycznia 2018 roku, w przyjaznych ( jak zawsze ) progach kaletańskiej Restauracji FIGARO bawiło wraz z nami się przy dźwiękach muzyki z kilku różnych epok muzycznych, lecz poza zabawą, przyświecał nam cel zebrania funduszy na komunikator mowy dla Szymonka

Był dobry humor, doskonałe jedzenie, byli mili, serdeczni wspaniali ludzie. Bardzo Wam dziękujemy za każde dobre słowo i za hojny gest.

II Kameralny Bal Charytatywny przechodzi już do historii.

Galeria Fotografii oraz szczegółowy opis pojawi się na zamkniętej grupie Facebookowej, kto z uczestników nie został dodany proszę o kontakt.

Dziękuję Jurkowi Winszczykowi za zajęcie się i dopilnowanie spraw organizacyjnych, dziękuję Izabeli Cogiel Kocyba za uzgodnienia szczegółów związanych z menu. Dziękuję DJ Robertowi za cudowną oprawę muzyczną. Dziękuję bardzo miłej obsłudze Restauracji Figaro, przede wszystkim Katarzynie Bogawskiej za opanowanie, uśmiech i WYROZUMIAŁOŚC, a także Paniom Kelnerkom i obsłudze kuchni za profesjonalizm w każdym calu. Dziękuję Panu Jackowi Olkowi za ... :-)

Lecz nade wszystko dziękuję UCZESTNIKOM. Dziękuję Gościom, naszym PRZYJACIOŁOM z Bliska i z Daleka. Stworzyliście tego wieczoru niepowtarzalną, piękną atmosferę, wspaniale bawiliście się, lecz nade wszystko każdy z Was podzielił się okruchem Swojego Serca. Dobro Powraca, ja to wiem najlepiej. Może nie dziś, nie jutro. Ale na pewno.

Do zobaczenia.

ps. na życzenie wklejam link do filmu TVP Katowice, w którym mowa o Szymonku :

https://www.youtube.com/watch?v=ukzeawIR1X4Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com