Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   74678

Dziś nas odwiedziło :  348

 
Zajrzyj na nasz profil na FBZebranie Zarządu.

Temat : Zebranie Zarządu.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-02-17 20:40:11

Izabela Cogiel-Kocyba, wiceprezes stowarzyszenia Nasze Kalety, poprowadziła lutowe zebranie Zarządu, które odbyło się w siedzibie w dniu 16 lutego 2017 w godzinach wieczornych.

Oprócz zarządu na posiedzeniu tego wieczoru pojawili się także goście.

Omawiano wyróżnienie przyznane Stowarzyszeniu Nasze Kalety przez Burmistrza miasta pana Klaudziusza Kandzię w czasie tegorocznej Gali Przedsiębiorczości.

Następnie przedstawiony został roboczy zarys sprawozdania merytorycznego za rok 2017, odbyło się ponadto podsumowanie II Balu Charytatywnego oraz pokrótce przedstawione zostały planowane działania na rok bieżący.

Zastanawiano się także, czy aplikować w programach grantowych ogłoszonych przez Powiat Tarnogórski oraz inne instytucje. Propozycje są otwarte, lecz na razie nie podjęto zobowiązań.

Poza tym zebrani dyskutowali jeszcze na temat przedsięwzięć i wydarzeń w roku 2016 realizowanych wspólnie z lokalnym samorządem, w tym nad programem rewiatalizacji miasta Kalety, i zastanawiali się nad organizacją Grzybobrania AD 2018. Przyjęto także wstępne kandydatury do Nagrody Specjalnej Prezesa Stowarzyszenia Nasze Kalety.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com