Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   73001

Dziś nas odwiedziło :  187

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPlener w lesie.

Temat : Plener w lesie.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-05-02 17:44:35

W cudownych promieniach majowego słońca wędrowaliśmy dziś - 2 maja 2018r - po uroczych lasach w poszukiwaniu idealnego miejsca do sfotografowania naszych Grzybowych Trofeów, które będą promować Rodzinne Grzybobranie Markę Lokalną.

Przypomnę, Rodzinne Grzybobranie zostało laureatem konkursu organizowanego przez Lokalną Grupę Działania "Leśna Kraina Górnego Śląska" oraz LGD "Brynica to nie granica" i jedną z nagród jest sesja zdjęciowa do folderu, który promował będzie wszystkich laureatów konkursu.

Część członków Stowarzyszenia Nasze Kalety wyjechała na majówkę, niektórzy pracowali, lecz mimo to udało nam się spotkać w kameralnym gronie i po burzy mózgów w siedzibie Stowarzyszenia pojechaliśmy w plener.

Zdjęcia robione były między innymi w Truszczycy przy edukacyjnych makietach grzybów, które są dumą naszego pana burmistrza, a których powstanie dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Wspieraliśmy się grą planszową Tropem Dębowego Liścia, która została stworzona na Rodzinne Grzybobranie w roku 2013, kiedy to próbowaliśmy nią powalczyć o Rekord Guinnessa. I pomyśleć, że minęło 5 lat od tamtego pamiętnego wydarzenia! Gra nie tylko skutecznie reprezentuje Miasto Kalety i Stowarzyszenie, ale także Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, dzięki któremu gra mogła powstać.

Jak tylko pojawi się folder z pewnością się nim pochwalimy, a tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć i bardzo dziękujemy tym z Was, którzy znaleźli czas, aby wspólnie promować nasze Rodzinne Grzybobranie.

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=80

Czekamy na komplet zdjęć wykonanych przez Panią Fotografkę Olę Szczygieł i na pewno one także pojawią się w galerii.

W plenerze udział wzięli Izabela Cogiel-Kocyba, Rafał Kocyba, Jan Marmajewski, Jerzy Winszczyk, Halina Dragon, Adam Gabryś, Radosława Radziwończyk.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com